Befason Vjollca Haxhiu, ekspozon gjoksin e saj gati sa nuk i del…

Vjolla Haxhiu është ndër këngëtaret më aktive të skenës tonë muzikore, e sidomos gjatë festave të fundvitit. Ajo pothuajse çdo vit sjell risi e këngë të reja për fansat e saj, e padyshim që pëlqehen nga publiku shqiptarë Këngëtarja 39 vjeçare është aktive edhe në rrjetet sociale me imazhe e video të njëpasnjëshme. E në imazhin e fundit, Vjollca ka ekspozuar gjoksin e saj por që duket tejet mahnitëse. Vjolla Haxhiu është ndër këngëtaret më aktive të skenës tonë muzikore, e sidomos gjatë festave të fundvitit. Ajo pothuajse çdo vit…

Read More

E pabesushme: Tronditet estrada, ndahet cifti i njohur i estrades shqiptare…

Ishte muaji maj i këtij viti kur Prive.al zbuloi se tenori shqiptar Ramë Lahaj dhe e dashura e tij, Rina Bërdynaj po kalojnë një krizë. Vetëm pak ditë pas, kur gjërat u rregulluan, çifti zgjodhi të tallet me raportimin tonë në portal duke mohuar ndarjen. Por, nëse mund të jenë tallur në fillim, më nuk kanë hapësirë. Prive.al ka arritur të mësojë se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes në mënyrë definitive tash e disa muaj për të mos u rikthyer më. Rina nuk e ka shoqëruar nga Gushti tenorin…

Read More

“Sasa” e “O sa mirë” në pozë nudo provokuese.. (FOTO)

Adriana Matoshi është një ndër aktoret më të preferuara të publikut shqiptar. Aktorja u bë e famshme kohët e fundit në saje të rolit të Sasas së serialit “O sa mirë”. Kohët e fundit 37-vjeçarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku po sjell imazhe dhe video të ndryshme. Një të tillë e ka publikuar edhe në llogarinë personale në Instagram teksa shihet vetëm në reçipeta në një dyqan veshjes. Në fakt, fotografi është prerë në atë pjesë që i shfaq vetëm gjoksin ndërsa ka marr komente pozitive. KLIKKO NREKKLAM…

Read More

FOTO/ Andrra dhe Sinani shfaqin foto nudo nga shtrati..

Andrra, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, nuk humbet asnjëherë rastin për të publikuar imazhe nga përditshmëria e saj me djalin dhe bashkëshortin e sa. Ndërsa së fundi bashkëshortja e këngëtarit ka ndarë një foto në të cilën shfaq pak nga intimiteti i saj më bashkëshortin. Fotoja ku shihen të shtrirë në shtrat dhe momente intime tregon kjo pamje nga duart e lidhura të çiftit. ‘ shtype reklamen dhe prit 5 sekonda derisa te hapen fotot…

Read More

Zbulohen foto intime te Afrones se Bleros me kengtarin e njohur Valton Krasniqi…

  Mediat sot patën kryetemë të dashurën e Bleros, Afrona Dikën. Por ndryshe nga çfarë ndodh rëndom, kësaj here marrëdhënia me këngëtarin nuk ishte çështja për të cilën u përfol. U tha se Afrona kishte qenë në lidhje me këngëtarin Valton Krasniqi që vepron në Zvicër. Por Valtoni përtej një videoklipi që i kishte lidhur me punë kohë më parë pati mohuar një romancë me modelen. Para pak çasteve fjalën e saj edhe pse jo direkt, e ka dhënë edhe vetë Afrona që është shprehur: ‘Po kaloj momentet më të…

Read More

Shqiptari peson aksident dhe në spital i vajtën gruaja dhe dashnorja, e pabesushme cfare i ndodhi pastaj..

Gjëja më e tmerrshme për një amerikan nuk ishte të bënte një aksident, por pasi të shkonte në spital të takohej e dashura dhe dashnorja e tij. Në fakt kjo ide, e cila mund të quhet me të vërtetë epike, u erdhi miqve të tij. Njëri njoftoi gruan dhe tjetri dashnoren, por kur e kuptuan atë që mund të ndodhte ishte tepër vonë. Gruaja vjen dhe ulet në ndjenjëse, por habitet kur dashnorja e tij vjen dhe thotë se është partnerja e të aksidentuarit. Takimi epik është si më poshtë,…

Read More

E jashtëzakonshme: Ky është kosovari i cili fitoj 107 milion euro në Zvicër

Shqiptari qe kishte fituar përplot 107 milion euro ne Lotarinë e Zvicrës është nga një fshat i Ferizajt. Ai atë kohe ishte student i fakultetit Filozofik dhe quhet Artan Zogiani, qe vjen nga një familje e varfër nga Ferizaj të cilët nuk kanë asnjë anëtarë te punësuar. Kjo ngjarje kishte bërë bujë vite më parë në Zvicër, duke pushtuar mediat zvicerane dhe ato evropiane. Por pas kësaj nuk u bë e ditur fati i studentit të varfër që u bë milioner fale lotarisë. Një fatlum tjetër ne Zvicër disa vite…

Read More

Lajmi Fundit: PDK e prish koalicionin qevrises me AAK (FOTO)

Deputetë nga radhët e kësaj partie kanë filluar të kritikojnë qeverisjen megalomane të udhëhequr nga partneri i tyre, akoma pa e prezantuar në Kuvend raportin e 100-ditëshit të punës. Analistët politikë vlerësojnë se ky nxitim me kritika të hershme mund të merret edhe si sinjal se PDK-ja po shfaq pakënaqësi të njëjta kundër partnerit në koalicion, siç e bëri me LDK-në, të cilën më pas e rrëzoi nga Qeveria. Ana tjetër e medaljes është edhe fakti që derisa Haradinaj thotë se demarkacioni është gabim dhe nuk do të votohet, Kadri…

Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G). Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Ndërsa kamerat e lokalit e regjistruan momentin kur ndodhi atentati, Ju sjellim edhe videon e atentatit, shtypni poshte rekklamen dhe pas 5 sekondash ju hapet video e plote:

Read More