E pabesueshme çka dinë e thonë njerëzit për gruan Albatrit Muçiqit (Foto)

Egzona Brahimaj nga Gjakova, falë lidhjes, e tani martesës me këngëtarin Albatrit Muçiqi u bë mjaftë e njohur dhe e përfolur, shkruan “Kosovarja”. Nuk dimë nëse i pëlqen apo jo vëmendja e fama, por pavarësisht preferences së saj individuale, bukuroshja tashmë ka bërë emër dhe njerëzit dinë shumëçka për të. E dinë si ishte si vajzë, si shkojë fejesa e martesa e saj, si dukej si shtatzëne, e besa edhe si dukej në sallën e lindjes, kur e sjelli në këtë botë të voglën Amela, shkruan “Kosovarja”. Njerëzit e dinë…

Read More

E pabesushme me cilin kengtar kapet Kida(FOTO)

Këngëtarja Kida në fotot e fundit gjithnjë e më shpesh po paraqitet e buzëqeshur Ditë më parë ajo është përfolur së është në lidhje me njërin prej reperëve tonë të estradës, dhe që nga atëherë ajo duket është më e lumtur se kurrë. Mediat shkruan se Kida është në lidhje me këngëtarin tjetër, Uki Latifi, pasi që kjo e fundit i kishte uruar atij ditëlindjen me një mesazh të gjatë dhe romantikë. Pavarësisht se ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë për këtë lidhje, Kida ka arsye që të jetë e…

Read More

Shkendije Mujaj publikon video duke bërë seks me këtë figurë publike (Video)

Është krahasuar me një prej femrave më seksi shqiptare, gjë që edhe vetë ajo e pohon. Kjo është këngëtarja Shkëndije Mujaj, e cila në intervistën ekskluzive për gazetën tonë heq të gjitha dilemat e atyre që po presin me padurim startin e shout “Vip-Shpia 3”, pasi ajo tregon se do të jetë në shtëpinë e të famshmeve. Në ngacmimin tonë ajo përmend me keqardhje personazhin e çuditshëm Corleone, ndërsa nuk do të pranonte të ishte në këtë realiti-shou nëse ky djalosh do të ishte aty. KLIKO NE REKLAME DHE PRIT…

Read More

E pabesushme: Gjyste Vulaj tregon me kë e tradhëtoi bashkëshortin (VIDEO)

Mbrëmjet ku këndon Gjystja janë ndër ato që mbahen mend dhe mbesin si kujtimet më të bukura. Pavarësisht angazhimeve të shumta, ajo gjithmonë gjen kohë për familjen dhe kujdesin për veten, ndërkaq bashkëshortin e saj njëkohësisht e ka edhe shpkubn më të mirë. Për jetën e saj private është shkruar edhe më herët, por Gjystja gjithmonë ka treguar shumë stabilitet edhe pse një këngëtare e zonja dhe me shumë angazhime. I vetmi rast ku ajo “e tradhtoi” bashkëshortin, ishte festa e halloween vitin e kaluar, dhe hiç më pak as…

Read More

Nusja dhe dhëndri vallëzuan për herë të parë në dasmën e tyre, e vazhduan duke u rrahur me boksa (Video)

Kohëve të fundit është bërë trend që çiftet gjatë martesës së tyre të bëjnë diçka më ndryshe, që do t’ju mbetet në kujtim gjatë gjithë jetës. Megjithatë, një gjë e tillë nuk u shkon për dore të gjithëve. Por, një martesë e pazakontë që ka ndodhur këto ditë ka fituar vëmendjen e medieve, për faktin se dyshja bëjnë diçka që i kanë lënë të gjithë gojëhapur, transmeton Telegrafi. Ata pasi ndërruan unazat në prezencën e qindra të ftuarve, filluan të vallëzojnë dhe për një moment dukej gjithçka në rregull –…

Read More

Tronditëse: Vajzat shqiptare “shiten” për 500 euro te maqedonasit (Video)

Në një dokumentar që e ka realizuar RTV 21 i Maqedonisë te një fshat i Maqedonisë, që ka emrin Kosovë, ka nxjerrë në pah se sa vajza të reja nga Peshkopia dhe Shkodra janë shitur te ky fshat për 500 euro. Femrat shqiptare që tanimë janë bërë nuse të maqedonasve dhe rrisin fëmijët e tyre, thonë se ata që i kanë shitur në këtë fshat, i kanë gënjyer duke u thënë se do t’i martojnë në shtetin e Kosovës, duke mos ua treguar realitetin se në Maqedoni ekziston një fshat…

Read More

Cima e “qartë” Qumilin, rrahen live ne emision (Video)

Të ftuarit e parë të këtij sezoni në “Përrallë me Tupan” ishin humoristët Sevdai Radogoshi – Qumili dhe Rasim Thaqi – Cima. Si gjithmonë me shakatë dhe humorin e tyre sollën një atmosferë të ngrohtë. Ata promovuan projektin e tyre më të ri “Gazuzi & Cima në Antaly. Përveqse kolegë, ata janë edhe miq shumë të mirë dhe shpeshherë ngacmohen me njëri tjetrin. Ja çfarë kanë bërë kësaj radhe:   kliko n reklame per te shikuar videon    

Read More

Çmendet Enca, publikon videon teksa prek pjesët intime(VIDEO)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është kthyer sërish në vëmendje me anë të një videoje mjaft provokuese. Është në stilin e saj të dalë jashtë ‘normalitetit’ . Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar fansat e saj me anë të një postimi në Snap Chat. Ajo ka treguar një video ku është duke prekur veten afër zonës intime. Pranë saj ndodhet ‘gentelman-i i saj i freferuar , qenushi. Pasi bërë të gjithë të flasin me festimet për 22 vjetorin e saj, Enca rriktheht më e zjarrtë dhe më provokuese me këtë postim.…

Read More

Luana Vjollces i del gjoksi live ne emision(VIDEO)

Të shtunën që lamë pas moderatorja Luana Vjollca u shfaq më seksi se kurrë në premierën e emisionit të saj “Shiko kush luan”,e veshur me një fustan të bardhë të hapur në pjesën e gjoksit. Por duket se këtë javë bukuroshja e ekranit ka vendosur të jetë edhe më tepër provokuese. E shohim duke u grimuar e veshur më një fustan të zitë ndërthurur me flori, ku gjoksi është më shumë i ekspozuar se kurrë. Në këto foto duket se bukuroshes është duke i shpërthyer gjoksi.   kliko ne reklame…

Read More