E mbani mend vajzen shqiptare qe u martua me djalin me ngjyr, e dhimbshme cfare i ka ndodhur asaj(Video)

Një vajzë shqiptare shkoi për studime në Londër dhe atje njohu dashurinë e jetës, Henrin. Sic tregon ajo pas shumë vitesh si miq Henri i kishte bërë pyetjen “Të besdis ngjyra ime”. Përgjigja e saj ishte një puthje. Pas dy vitesh marrëdhënie, ajo mbeti shtatzënë por prindërit i kërkuan ta abortonte pasi nuk mund të pranon një dhëndër me ngjyrë. Pas disa vitesh ajo erdhi në Shqiperi për t’u treguar prindërve nipin e tyre me shpresën që dashuria prej gjyshërish do t’i zbuste por kur panë që kishte trashëguar ngjyrën…

Read More

Shkendije Mujaj publikon video duke bërë seks me këtë figurë publike (Video+18)

Është krahasuar me një prej femrave më seksi shqiptare, gjë që edhe vetë ajo e pohon. Kjo është këngëtarja Shkëndije Mujaj, e cila në intervistën ekskluzive për gazetën tonë heq të gjitha dilemat e atyre që po presin me padurim startin e shout “Vip-Shpia 3”, pasi ajo tregon se do të jetë në shtëpinë e të famshmeve. Në ngacmimin tonë ajo përmend me keqardhje personazhin e çuditshëm Corleone, ndërsa nuk do të pranonte të ishte në këtë realiti-shou nëse ky djalosh do të ishte aty. KLIKO NE REKkLAME PER TE…

Read More

Kjo eshte 22 vjecarja shqiptare qe shet virgjerin, ja sa para kerkon(FOTO)

Është kthyer tashmë në biznes shitja e virgjërisë nga vajzat. Këtë herë është rasti i një vajze shqiptare me emrin Ana e cila ka kërkuar të shesë virgjërinë nëpërmjet faqes së njohur të eskortave “Cinderella Escorts”. Në profillin e 22-vjeçares ndodhet disa foto provokuese me të brendshme dhe rroba banjo. “Cinderella Escorts” shkruan se virgjëria e Anës është e verifikuar dhe ajo kërkon 20 mijë euro…KLIlKO REkKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEoO E PLOTE: /  

Read More

‘Çmendet’ Rita Ora, krejt e zhveshur paralajmëron këtë gjë (Foto)

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Bukuroshja shqiptare, krahas këngëve të reja që po sjell, po vazhdon edhe me koncerte në Mbretërinë e Bashkuar. Ajo shihet në sytjena të zeza teksa pozon para aparatit fotografik duke treguar për koncertin e radhës. Së fundi, këngëtarja ka bërë të ditur se do të mbajë koncertin e radhës në qytetin e Manchesterit. “Manchester në rrugë e sipër. Më merr kudo me vete”, ka shkruar në llogarinë personale në Instagram, Ora. klikko nrkklam pr tpar fotonn

Read More

10 fotografi ku Shkëndije Mujaj shihet krejt cullak (FOTO)

Këngëtarja kosovare Shkëndije Mujaj po vazhdon të provokojë me fotot e saj. Shkendija nijhet nje nder femrat me seksi ne teritoret shqiptare. Ajo din te provokoj ne mnyren me seksuale.Ajo së fundmi ka postuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo shihet vetëm me të brendshme.Shtype reklamen dhe prit disa sekonda per tpar fotot krejt cullak te Shkendije Mujaj… / .   /

Read More

E pabesushme Mozzik i lidhur me qiken e dajes (FOTO)

Një ditë më parë reperi i njohur kosovar Mozzik, publiko një foto romantike me të dashurën e tij teksa putheshin në buzë.Bashkangjitur fotos ai shkruante: Nuk ka gjë më të bukur në jetë se të gjesh një njeri qe të lexon pa shkronja..dhe të kupton pa fjalë!”. Por komentet kanë qenë befasuese pasi janë të shumtë ata që thonë se Mozzik dhe e dashura e tij janë kushërinj të parë, ku disa shkruajnë se e ka vajzë halle e disa se e ka vajzën e dajës. Komentet kanë qenë të…

Read More

E pabesushme Mozzik i lidhur me vajzen e dajes (FOTO)

Një ditë më parë reperi i njohur kosovar Mozzik, publiko një foto romantike me të dashurën e tij teksa putheshin në buzë.Bashkangjitur fotos ai shkruante:Nuk ka gjë më të bukur në jetë se të gjesh një njeri qe të lexon pa shkronja..dhe të kupton pa fjalë!”.Por komentet kanë qenë befasuese pasi janë të shumtë ata që thonë se Mozzik dhe e dashura e tij janë kushërinj të parë, ku disa shkruajnë se e ka vajzë halle e disa se e ka vajzën e dajës.Komentet kanë qenë të rënda duke e…

Read More

Mbulohet Lulja, gruaja e Medës, ja si duket tani (FOTO)

Bashkëshorjta e Medës, Luljeta Përgjegjaj nuk po ndalet së postuari në Instagram. Ajo e ka bërë shprehi një gjë të tillë, me të cilën edhe po qëndron në faqet e para të mediave rose. Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku shihet e mbuluar nën shoqërinë e dy femrave. Nuk dihet arsyeja pse është mbuluar Lulja, por ajo edhe kësaj herë ka arritur të merr vëmendjen e publikut me pamjen e saj magjepse. A thua si do të reagojë Meda kur ta sheh Lulën e mbuluar?

Read More

A e keni shikuar? Këto 10 foto ‘nudo’ të Dafina Zeqirit do iu çmendin(foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka bërë publike këngën e saj më të re për të cilën punoi më përkushtim të madh, kjo këngë ashtu si edhe u tha, është për tregun ndërkombëtar.Dafina në klipin e kësaj këngë duket shumë bukur, madje në disa nga skenat e këtij klipi ajo duket shumë seksi.Ju sjellim 10 nga fotografitë më seksi të saj, pjesë e klipit të këngës. / .   /

Read More

Trondit kosovarja: E bëj me komshiun e martuar sepse prindërit nuk më lënë të dal nga lagjia…

Një histori e trishtë është ajo e një vajze 25-vjeçare, e cila nuk gëzon dot lirinë, pasi prindërit nuk e lejojnë të dalë me shoqërinë e saj. Madje vajza rrëfen se ka krijuar një lidhje intime me një nga fqinjët e saj të martuar, në shenjë rebelimi ndaj familjes. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”.“ Jetoj në Lezhë dhe gjithë jetën time kam çfarë kanë thënë prindërit.Më fejuan kur isha 18 vjeçe, sot jam 25. U ndamë, më saktë më la ai djali sepse i dolën letrat për në…

Read More