Kallashi e tepron, publikon video duke bërë seks më një mashkull(VIDEO)

Kallashi apo Donjeta Kosumi njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale. Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një foto gjatë raportit seksual me një mashkull. Nuk dihet me siguri nëse është Kallashi apo jo femra në foto, por në dixhiturë ajo nuk ka lënë asnjë shënim për të qartësuar peronazhet. E pabesueshme se cka ka publikuar Kallashi. Shiko videon duke klikuar ne reklam.. dhe prit 5 sekonda qe te hapet video Shiko videon duke klikuar ne reklam.. dhe prit…

Read More

Sapo ndodhi, digjet një autobus me mërgimtarë shqiptar në Sërbi (VIDEO)

Autobusi i Eurobusit të Strugës duke shkuar prej Vienes në Maqedoni u përfshi nga zjarri në Serbi ,njofton INA. Në Serbi sot ështe djegur plotësisht, por për fat të mirë vetëm njerëzit kishin shpëtuar. “Une isha vetëm një udhtarë duke shkuar për në Maqedoni po ishte e trishtushme vendi kur me orë të tëra kemi pritur që është bërë kollonat” – thotë një udhëtar i rastkt për INA. (INA) Pamjet janë të tmerrshme. Këshillohet që personat e sëmurë nga zemra të mos i shikojn… kliko ne reklam per te pare…

Read More

Aksion i madh i Policisë së Kosovës, nuk mund ta besoni se kush u arrestua

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ,ka arrestuar 15 persona në rajone të ndryshme të vendit. Arrestimet kanë ndodhur në raste të ndara për vepra dhe incidente të ndryshme ,transmeton Indeksonline. Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit 12 janë dërguar në mbajtje,ndërsa tre të tjerë janë liruar në procedurë të rregullt. klikoe ne reklam per te pare se ke e kan arrestuar…

Read More

Sëmuret rëndë Meda, dërgohet urgjentisht tek mjeku

Është njëri ndër këngëtarët që ka pushtuar zemrat e adhuruesve të muzikës folk. Është ky këngëtari i njohur Meda ,i cili është shumë i angazhuar gjatë sezonit veror me dasma dhe ahengje familjare. Ndonëse puna po i ecën mirë,duket se e njëjta gjë nuk vlen edhe për jetën personale ,kjo pasi që ai kohëve të fundit nuk është mirë me shëndet. Meda për Express ka treguar se është i sëmurë dhe po i dhëmbë dhëmbi. ‘Për momentin jam tek mjeku ,kam dhimbje të tmerrshme të dhëmbit’ ,ka thënë Meda për…

Read More

E dhimbshme: Ja kush i vdiq sot Presidentit Hashim Thaçi (Foto)

Presidenti i Kosovës,Hashim Thaçi,ka marr një lajm shumë të keq. Atij i ka vdekur njëri prej bashkëpunëtorëve të tij,njofton Gazeta NewBorn. Thaçi këtë e ka publikuar në rrjetin social Facebook. Ja postimi i tij:   Ai kishte trashëguar të gjitha virtytet e babait,Rizait,kirurgut që shëroi ushtarët e UÇK-së gjatë luftës. Në këto momente të vështira, shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen e te ndjerit./HTH/

Read More

U kry puna – krisë lufta mes Amerikës dhe Koresë Veriore, Trump bombardon Korënë

Donald Trump dhe Kim Jong-unDonald Trump i është bërë thirrje për të mbrojtur shtetin amerikan nga furnizimet bërthamore të Kim Jong-un,përpara se raketat e tij mund të arrijnë në SHBA. Koreja e Veriut ka kërcënuar Amerikën me arsenalin e saj të armëve shkatërruese. Dhe SHBA-ja duket të jetë në një kurs përplasje me Mbretërinë e Hermit,duke u zotuar për të nisur veprime hakmarrëse, nëse Koreja e Veriut e godet atë me raketë,shkruan Dailystar. Trump duket se po tërhiqet nga komentet e mëparshme në lidhje me nisjen e sulmeve ushtarake në,duke…

Read More

Ky është shiptari i parë që luan në superligën e Sërbis (FOTO)

Ata qe nuk mbajn mend apo qe nuk e kane qne atbote, ne kohen e “Jugosllavise” ju kujtojme se Fadil Vokrri i sotem kryetar i FFK-së ne vitetet 1986-1989 ishte lojtar i KF “Partizani” te Beogradit i cili i bënte “torrle” serbet n’midi Boegradit, beri emer ne futboll te cilen karriere e arrit edhe me shume kur ju kthye Prishtinës. Shpesh here “Partizani” shkëlqente dhe korrte suksese fale kembëve te ketij shqiptari,llapjani (Prishitina) nga Kosova. “Partizanin” e kishet adhuruar edhe kryeministri aktual i Kosoves Ramush Haradinaj, siq u shpreh se…

Read More

Adelina ia publikon Anton Qunit këtë gjë: Ti more Anton Quni mua ma ke…

Kandidati i LDK-së për deputet të Kuvendit të Kosovës dhe ish komandanti i UÇK’së Anton Quni,gjatë një interviste ka treguar se ka përdorur këngëtaren Adelina Ismaili si motivim për ushtarët e UÇK’së. Ai për t’i motivuar ushtarët, kishte folur për planin e Arkanit që kishte për ta kindapuar këngëtaren Adelina Ismaili,e cila në atë kohë ishte mjaft e njohur për të gjithë në Kosovë. Adelina ka reaguar sot pas kësaj historie të trguar nga Quni,të cilin këngëtarja e ka quajtur si një nga njerëzit më të mëdhenj që ka njohur…

Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet Ferizaji, sapo ndodhi ka te vdekur.. (VIDEO)

AJMI FUNDIT: Tronditet Ferizaji, sapo ndodhi ka te vdekur.. (VIDEO) Ka ndërruar jetë 18 vjeçari nga Ferizaj cili kishte pësuar lëndime trupore ditë më parë nga një përleshje me A.M 16 vjeçar,vëllai i viktimës. Sipas policisë Q.M ka vdekur të premten në QKUK. Me këtë rast lëndime të rënda trupore ka pësuar Q.M. 18 vjeçar,i cili është dërguar në QKUK Prishtinë. Hetuesit policor kanë arrestuar të dyshuarin A.M. 16 vjeç ku pas intervistimit,në konsultim me.. kliko ne reklam per te par videon dh prit 5 sekonda pastaj hapet video e…

Read More

Publikohet biseda e Aulon Zekes edhe Riges.. ku shihet se ajo i thot se.. (Video)

Vetëm pak minuta pas vrasjes së Aulon Zekës,dy të dyshuarit për vrasjen e tij,Guxim H. dhe Riga G.,po ashtu të mitur, janë shfaqur “live” në një prej rrjeteve sociale. Në një pamje të kësaj paraqitjeje Guximi,16 vjeç,shihet me një pistoletë që mban rreth qafës së të dyshuarës tjetër 15-vjeçare. Megjithatë, Riga duket e buzëqeshur… shtype reklamen per te shikuar biseden dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Read More