Arrestim spektakolar si ne filma i “bossit” të kokainës në Serbi (VIDEO)

Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga policia serbe. Përveç kokainës, policia konfiskoi përkohësisht rreth 110,000 euro, Porsche Panamera më të shtrenjtën, Audi A-8, Mercedes dhe automjete të tjera me vlerë më të vogël nga pesë të dyshuarit. klikko nrekklam per tpar videonn spektakolare

Read More

Ramush Haradinaj “dridh” Serbin shkon ne Bruksel edhe pse mund te arrestohet(VIDEO)

Agjencia e lajmeve Reuters shkruan se Kryeministri Ramush Haradinaj mund të arrestohet gjatë udhëtimeve jashtë vendit, edhe pse mban postin e shefit të ekzekutivit, nëse Serbia nuk e tërheq fletarrestin kundër tij që e ka dërguar në Interpol. Duke e rikujtuar arrestimin e tij në Francë më herët gjatë këtij viti, Reuters, duke u thirrur në diplomatët perëndimorë në Prishtinë dhe zyrtarët vendës, shkruan se Haradinaj mund të arrestohet gjatë vizitave jashtë shtetit nëse Serbia nuk e deaktivizon fletarrestin. Një vizitë e Kryeministrit Haradinaj në Bruksel javën e ardhshme, e…

Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet Shqipëria, atentat me armë plagoset rëndë Basha (Video)

Kjo ngjarje tragjike sapo ndodhi në Shqipëri, ku sipas të dhënave të policisë një grup i armatosur kan bërë një atentat ndaj bossit shqipëtar (S.B), dhe është dërguar urgjent në spital, ai njihet në të gjithë shqipërinë si një biznismen i fortë, Lajm i mirë është se në lagje kamerat e kan regjistruar ngjarjen, dhe policia po bën hulumtime për zbulimin e personave, Ju sjellim edhe videon kur bëhet momenti i atentatit, Klikoni rekklam me posht dhe pas 5 sekondash ju hapet video, kujdes pamjet:

Read More

Reshje bore gjate nates, trashësia arrin deri në gjysmë metre(FOTO)

Sipas parashikimin të fundit meteorologjik dhe hidrologjik kroat në fillim të javës së ardhshme pritet të bjerë bora parë ku në disa zona do të bjerë deri në gjysmë metër e dëborës. Të premten, bregdeti pritet të jetë mesatarisht me re, por kryesisht pa reshje. Në pjesën e parë të ditës mjegull ose retë me re dhe të ulët. Në Adriatik, ajo është e ndryshueshme me periudha diellore, dhe vetëm herë pas here në Dalmaci dhe Istria mund të shihet pak. Klikko nrekklam per tpaar fotton

Read More

LAJMI I FUNDIT: Shokohet opinioni, aksidentohet deputeti i njohur, ja nga kush po ikte

Në opinion ka filluar të qarkullojnë informacione se deputeti i BDI-së Artan Grubi është përndjekur nga familjarë të Grupit të Kumanovës dhe duke ikur prej tyre është përplasur me një veturë. Pjesëtarët e Grupit të Kumanovës dhe familjarë të tyre, disa herë e kanë akuzuar Artan Grubin se bashkë me kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti, kanë çuar në kurth luftëtarët e Kumanovës, duke u premtuar se nëse ndërpresin luftimet do të pranohen nga ekipe të OSBE-së. Mirëpo edhe pse ata kanë ndërpre luftimet nuk janë pritur nga OSBE-ja, por nga…

Read More

Letra prekëse e 15-vjeçares së përdhunuar: “Ju paralajmëroj për atë që më ndodhi mua”

Një adoleshente australiane, e cila vrau veten pasi u përdhunua nga 2 persona, ka shkruar në një letër ngjarjen e tmerrshme që i ndodhi.Cassidy Trevan nga Melbourne i Australisë ishte vetëm 15 vjeçe kur kreu vetëvrasje pas një bullizmi të tmerrshëm që bënin ndaj saj një grup vajzash pasi ajo kishte rënë pre e një përdhunimi nga 2 adoleshentë të tjerë që e ndoqën dhe e përdhunuan në shtëpinë e saj.Tashmë ka dalë në dritë letra, nga vetë nëna e saj, Linda, që e gjeti të shkruar në laptopin e…

Read More

LAJMI FUNDIT: Pas disa problemeve familjare, ndahet Meda nga gruaja e tij, arsyeja shokuese..

Ishin çifti me i lumtur në estradën Shqiptare,por si duket edhe këtyre ju erdhi fundi,shkak i kësaj ishte se gruaja i zbuloi disa mesazhe ne telefonin privat te këngëtarit Meda. Gruaja e Medes ka kërkuar menjëherë sqarime nga ai, mirëpo arsyetimet nuk e binden aspak dhe ajo kërkoi divorcin menjëherë, u shprehen disa burime te sigurta brenda familjes.Meda kohë më parë është bere edhe baba i fëmijës se katërt,prandaj shpresojmë qe ky informacion mos të jetë i vërtetë. Sht,ype ne hapsiren e meposhtme dhe prit 4 sekonda qe te hapet…

Read More

Sapo ndodhi, Tronditet Shqiptaria, u vra djali i…(Video)

E fundit:Sapo ndodhi,Tronditet Shqiptaria,u vra djali i…Një Porsche 911 Turbo S, veturë sportive u nda në dy pjesë duke u shndërruar në një grumbull hekurash dje gjatë një aksidenti, ku thuhet se është djali i një biznismeni te forte shqiptar A.A,Djaloshi humbi kontrollin me veturen luksoze ku ishte me shpejtesi rreth 210km/h, Ja dhe video e tmershme e aksidentit, shtypni poshte videon e reklames dhe ju hapet video e plote e aksidentit, kujdes pamjet:

Read More

E humbi virgjërinë me babain e saj, por çfarë ndodhi pastaj, do të ju lë të tronditur

E humbi virgjërinë me babain e saj, por çfarë ndodhi pastaj,do të ju lë të tronditur. Kjo është historia e tmerrshme e një familje të shthurur.Përshëndetje, unë jam Malika, 26 vjeç, babai im është 58 vjeç dhe ai është divorcuar me nënën time,ndërsa unë jetoja me babain tim.Babai u martua me një grua tjetër, ndërsa ata nuk shkonin shumë si çift dhe unë vendosa të dilja në vendin e nënës sime,vendosa që ta humb virgjërinë me babain tim dhe isha vetëm duke e pritur çastin…. shtype hapsiren e meposhtme dhe…

Read More

E fundit/ Tronditet Turqia nga kjo qe ka ndodhur, vritet Erdogani… (Video)

Regjisori turk Ali Avci është arrestuar pas shfaqjes së trailerit te filmit “Zgjimi”,film ky i cili rindërton grushtin e dështuar të shtetit në Turqi. Ngjarjet e këtij filmi rrëfejnë se si do kishte shkuar situata nëse grushti i shteti do kishte rezultuar i suksesshëm. Skena finale shfaqet në fund të trilerit,ku Erdogan është i gjunjëzuar dhe nën tytat e armëve pak para se të vritet.per te pare videon e plote kliko ne reklame per me shume shikoni videon me poshte…. shiko ne hapsiren e meposhtm per te pare videon dhe…

Read More