Ndodh edhe kjo në Kosovë, gruaja e bën burrin për spital (VIDEO)

Të shtunën pasdite në Prishtinë,një burrë është ankuar se është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij. Sipas policisë,gruaja ka ushtruar dhunë fizike mbi burrin pas një mosmarrëveshjeje që ata kishin pasur paraprakisht. Burri ka pësuar lëndime trupore për çka ka pranuar tretman mjekësor. Më urdhër të prokurorit,e dyshuara,pas intervistimit është liruar për në procedurë të rregullt./Telegrafi/ kliko ne reklam per ta par videon…

Read More

Gruaja nga Prishtina tregon historin e saj me doktorin

Dua të tregoj dicka shumë personale dhe shumë tëvërtetë,ngjarje që më ka ndodhur dhe më ka lënë mbresa shumë të mëdha knaqësie të papërshkruar dhe të pa imagjinuar më parë në jetën time 38 vjeqare. Jamë shumë e lumtur që pasi kam vendosur të rrefej ngjarjen time për opinionin që gjithmonë do të mbetet e pashlyeshme në kujtesën time, këtë kam ku e bej te tregimet intime dhe kjo me jep knaqesi akoma edhe me te madhe sepse kur kam lexuar per herë tëparë për gjera shumë interesante,e veqanërisht tregimet…

Read More

Kjo është 19 vjeçarja që ta jep për një kuti cigare (FOTO)

Kohët e fundit janë përhapur gjithmonë e më shumë vajzat të cilat ofrojnë trupin e tyre përkundrejt pagesës. Nëse deri pak kohë më parë ky lloj biznesi ishte disi i kamufluar,ku duhet të kishe njohjet e duhura për të siguruar një vajzë për kenaqsi,tashmë teknologjia ka thjeshtuar gjithçka. Janë të shumta faqet në rrjetin social Facebook që tashmë të sigurojnë këtë “shërbim”, madje duke i nxjerrë jashtë loje “tutorët” e vjetër./// kliko ne reklam per ta pare vajzen…

Read More

Ndodh edhe kjo në Kosovë, gruaja e bën burrin për spital (VIDEO)

Të shtunën pasdite në Prishtinë,një burrë është ankuar se është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij. Sipas policisë,gruaja ka ushtruar dhunë fizike mbi burrin pas një mosmarrëveshjeje që ata kishin pasur paraprakisht. Burri ka pësuar lëndime trupore për çka ka pranuar tretman mjekësor. Më urdhër të prokurorit,e dyshuara,pas intervistimit është liruar për në procedurë të rregullt./Telegrafi/ kliko ne reklam per ta par videon…

Read More

Epike: Nusja rrahet keq me vjehrrën, me boksa e shuplaka (VIDEO +16)

Nusja dhe Vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete. Edhe nga lashtësia Vjehrra dhe Nusja kanë qenë si dy rivale të ashpëra e shpesh herë me kacafytje të mëdha. Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë, ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën./GazetaPrishtina/ Nga kjo video do të shkriheni së qeshuri. Për më shumë shikoni videon më poshtë:

Read More

Babai lë vajzën në mesin e 14 qenëve të rrezikshëm, shikoni cka ndodh! (Video)

Vogëlushja ishte tepër e lumtur,fatlume dhe e gëzueshme,ndërkaq qentë e kanë ndjekur në çdo hap. Fusha e gjelbër në Norvegji,mali në prapavijë dhe një “bandë” e madhe. Vajza është e rrethuar me 14 qen,të rritur,mirëpo edhe me qen të vegjël rojtarë delesh,transmeton Telegrafi. Babai menjëherë filloi të xhironte pamjen. Pas një kohe të caktuar,pamja ishte e mrekullueshme! Vogëlushja ishte shumë e gëzuar me lojën që bënte me qentë! Ajo bashkë me qentë vrapon, luan, ndërkaq ata në tërësi e ndjekin energjinë e saj! Vrapojnë nëpër fushë,e ndjekin çdo lëvizje të…

Read More

Babai lë vajzën në mesin e 14 qenëve të rrezikshëm, shikoni cka ndodh! (Video)

Vogëlushja ishte tepër e lumtur,fatlume dhe e gëzueshme,ndërkaq qentë e kanë ndjekur në çdo hap. Fusha e gjelbër në Norvegji,mali në prapavijë dhe një “bandë” e madhe. Vajza është e rrethuar me 14 qen,të rritur,mirëpo edhe me qen të vegjël rojtarë delesh,transmeton Telegrafi. Babai menjëherë filloi të xhironte pamjen. Pas një kohe të caktuar,pamja ishte e mrekullueshme! Vogëlushja ishte shumë e gëzuar me lojën që bënte me qentë! Ajo bashkë me qentë vrapon, luan, ndërkaq ata në tërësi e ndjekin energjinë e saj! Vrapojnë nëpër fushë,e ndjekin çdo lëvizje të…

Read More

LAJMI FUNDIT: Kjo që ka bërë Geci do ti çmendë serbët (FOTO)

Jo vetëm në Kosovë,por kur është në pyetje atdheu për drenicakët nuk vlejnë kufinjtë dhe vendet për ta realizuar qëllimet e tyre,shkruan Gazeta NewBorn. Është ky Ramadan Geci,i cili në Antlya të Turqisë ka shkruar emrin e heroit të kombit shqiptar,Adem Jasharit dhe emrin e vendit të tij Kosovës. Geci,këtë e ka bërë para syve të serbëve të cilët po këndonin këngë patriotike serbe para Gecit./Gazeta NewBorn/

Read More

‘Shpërthen’ Ramiz Lladrovci: T’pshu****a n’to, çuuuu dil përjasht se po ta…. (Video)

Kryetari i Drenasit ,Ramiz Lladrovci ,duket shumë i nervozuar me reagimet e tija që po bën,shkruan Gazeta NewBorn. E madje këto veprime Lladrovci po i bën edhe me nervozë dhe me gjeste si dhe me urdhëra në drejtim të atyre personave që atij po ia bëjnë ‘nervat’ Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale dëgjohet Lladrovci, derisa jap një deklaratë të çuditshme dhe të papritur ,trasnmeton Gazeta NewBorn.

Read More

‘Shpërthen’ Ramiz Lladrovci: T’pshu****a n’to, çuuuu dil përjasht se po ta…. (Video)

Kryetari i Drenasit ,Ramiz Lladrovci ,duket shumë i nervozuar me reagimet e tija që po bën,shkruan Gazeta NewBorn. E madje këto veprime Lladrovci po i bën edhe me nervozë dhe me gjeste si dhe me urdhëra në drejtim të atyre personave që atij po ia bëjnë ‘nervat’ Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale dëgjohet Lladrovci, derisa jap një deklaratë të çuditshme dhe të papritur ,trasnmeton Gazeta NewBorn. Ja video:

Read More