Shokuese: Nëna e bënë djalin për spital pasi mbrëmë ja ka hongër bakllavën (VIDEO)

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një fshat në veri perëndim të Dukagjinit kur sot në mëngjes një nënë e lumtur që ka kryer të gjitha tortet dhe bakllavën qysh mbrëmë. Por kur është zgjuar dhe ka shkuar në sallon për të parë mos helbete i ka prek najkush tortet dhe bakllavën e përgaditura me dashuri mbëmë, është shokuar kur ka parë se ato nuk kanë qenë qysh i ka lënë mbrëmë. “Thash hajt ta qes ni kafe edhe e pi për qefi para se mu qu fmija kur…

Read More

E pabesushme: Gjyste Vulaj tregon me kë e tradhëtoi bashkëshortin ?!

Mbrëmjet ku këndon Gjystja janë ndër ato që mbahen mend dhe mbesin si kujtimet më të bukura. Pavarësisht angazhimeve të shumta, ajo gjithmonë gjen kohë për familjen dhe kujdesin për veten, ndërkaq bashkëshortin e saj njëkohësisht e ka edhe shpkubn më të mirë. Për jetën e saj private është shkruar edhe më herët, por Gjystja gjithmonë ka treguar shumë stabilitet edhe pse një këngëtare e zonja dhe me shumë angazhime. I vetmi rast ku ajo “e tradhtoi” bashkëshortin, ishte festa e halloween vitin e kaluar, dhe hiç më pak as…

Read More

Kallashi e tepron, publikon video duke bërë seks më një mashkull(VIDEO)

Kallashi apo Donjeta Kosumi njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale. Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një foto gjatë raportit seksual me një mashkull. Nuk dihet me siguri nëse është Kallashi apo jo femra në foto, por në dixhiturë ajo nuk ka lënë asnjë shënim për të qartësuar peronazhet. Shiko videon duke klikuar ne reklame: /

Read More

Kjo është 19 vjeçarja që ta jep për një kuti cigare (FOTO)

Kohët e fundit janë përhapur gjithmonë e më shumë vajzat të cilat ofrojnë trupin e tyre përkundrejt pagesës. Nëse deri pak kohë më parë ky lloj biznesi ishte disi i kamufluar,ku duhet të kishe njohjet e duhura për të siguruar një vajzë për kenaqsi,tashmë teknologjia ka thjeshtuar gjithçka. Janë të shumta faqet në rrjetin social Facebook që tashmë të sigurojnë këtë “shërbim”, madje duke i nxjerrë jashtë loje “tutorët” e vjetër./// kliko ne reklam per ta pare vajzen dhe aty e keni numrin e kontaktit:

Read More

PREKËSE! Nusja vdes ditën e dasmës, ja reagimi dhëndrrit (Video)

Një përfundim tragjik pati një nuse 23-vjeçare në ditën që supozohej të ishte më e lumtura e jetës së saj. 23-vjeçarja nusj humbi jetën në një aksident të tmerrshëm pikërisht në ditën e dasmës së saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Rusi. Nusja po udhëtonte me makinë drejt kishës për t’u martuar, ku po e priste dhëndri. Gjatë rrugës, automjeti me të cilin udhëtonte u përfshi në një aksident të rëndë dhe u shkatërrua tërësisht… Per me shum klikoni ne reklam per tpar videon tronditse:

Read More

Jam 30 vjeçare , kërkoj një mashkull për lidhje serioze… Ky ësht numri im, ju lutem dua djem Serioz!

Nje video qe po ben namin koheve te fundit esht e nje boshnjake qe po kerkon nje mashkull serioz per lidhje serioze. Jam 30 vjeçare , kërkoj një mashkull për lidhje serioze… Ky ësht numri im, ju lutem dua djem Serioz!per me teper ajo ka len dhe numrin e saj. Por ajo ka edhe disa kushte perveq kesaj dhe per ti mesuar kushtet e gruas nga Bosnja kliko ne reklam per ta kontaktuar vajzen…

Read More

Skena erotike në zyrë, pushohen nga puna dy zyrtarë komunal te..(Video)

Një video e bërë publike në rrjetet sociale ku shihen dy punonjës komune duke bërë veprime seksuale në zyrë, ka ngjallur debat dhe reagime të forta. Ngjarja është regjistruar në zyrat e Komnuës së, ku një burrë që mbante postin e drejtorit të Zhvillimit Buqësor, dhe një grua, punonjëse e administratës, janë filmuar teksa ishin ulur mbi njëri-tjetrin duke u prekur në pjesët intime. Pas shpërndarjes së videos, ata janë pushuar menjëherë nga detyra, ndërkohë që komente shpërthyese ka pasur nga qytetarët e zonës. Kliko ne reklame per te shikuar…

Read More

Babai lë vajzën në mesin e 14 qenëve të rrezikshëm, shikoni cka ndodh! (Video)

Vogëlushja ishte tepër e lumtur,fatlume dhe e gëzueshme,ndërkaq qentë e kanë ndjekur në çdo hap. Fusha e gjelbër në Norvegji,mali në prapavijë dhe një “bandë” e madhe. Vajza është e rrethuar me 14 qen,të rritur,mirëpo edhe me qen të vegjël rojtarë delesh,transmeton Telegrafi. Babai menjëherë filloi të xhironte pamjen. Pas një kohe të caktuar,pamja ishte e mrekullueshme! Vogëlushja ishte shumë e gëzuar me lojën që bënte me qentë! Ajo bashkë me qentë vrapon, luan, ndërkaq ata në tërësi e ndjekin energjinë e saj! Vrapojnë nëpër fushë,e ndjekin çdo lëvizje të…

Read More