Ju kujtohet “Zymryti”?! Ja sa ka ndryshuar (FOTO)

“Lale” është seriali turk me të cilin aktorja Hatice Aslan mori famën më të madhe në Kosovë. Ajo në rolin e Zymrytit ka arritur që të bëhet personazhi sa i urryer aq edhe i pëlqyer. Edhe pse kanë kaluar rreth 7 vjet nga transmetimi i episodit të parë të serialit Zymryti nuk ka pësuar një ndryshim të madh, ende duket shumë bukur, si një zonjë e vërtetë, shkruan 21 media.Këtë mund ta dëshmojnë edhe imazhet të cilat do t’i shihni në vijim. Ajo në rolin e Zymrytit ka arritur që…

Read More

E kemi ditur gabim, ishte Leo DiCaprio ai që iu afrua Aurelës! Më intriguesja është çfarë i tha ajo (Foto)

Të gjithë i mbani mend fotot e Aurela Hoxhës duke takuar legjendën e kinematografisë Leonardo DiCaprio në një event të njohur të huaj ku ajo morri pjesë. E ftuar në ‘Thumb’ Aurela qartësoi atë që kishim imagjinuar për këtë episod takimi. Pra, nëse kishit menduar me të drejtë se ishte sipërmarrësja shqiptare ajo që iu afrua aktorit, në fakt ka qënë e kundërta. “Unë isha aty me Endritin dhe Bleonën e sapo pashë Leon, i them Bleonës ‘Ua e kam shumë qejf’. Mos iu afro më tha Bleona pasi nuk…

Read More

Ja ku po pushon Edona Llalloshi (Foto)

Në një fotografi të publikuar nga vetë ajo në Instagram, Edona shihet duke shijuar rrezet e diellit pranë një kompleksi në Dubai, shkruan lajmi.net. Këngëtarja nuk sjell shpesh projekte muzikore, megjithatë për ato të cilat i hedh në treg kujdeset që të bëhen hite. Në këtë fillim të ditëve të ngrohta Edona po bën një pushim të hershëm, se a po e shoqëron bashkëshorti dhe fëmijët në këto pushime nuk dihet.

Read More

Kadri Dogani “kërcënon” reperin nga Presheva Gold AG (Video)

Kadri Dogani,i njohur për aktivitetet humanitare me “Shoqaten Humanitare kaçanikase diaspora”,së fundmi përmes një video në facebook,ka kërcënuar reperin Gold AG me akuzat për shpifje ndaj tij. Ai ka thënë se ka fotografi të reperit,dhe nëse nuk i kërkon ky i fundit falje publikisht, Kadri Dogani do t’i publikojë ato. Për më shumë, shikojeni videon se çfarë gjuhe po përdorë nëpër rrjetin social Dogani.

Read More