Oriola Marashi ja heq trurin meshkujve: Video në shtrat pa mbathje

Me pozat e saj provokative, Oriola Marashi ka marrë së fundmi të gjithë vëmendjen e mediave e rrjeteve sociale duke u kthyer në një nga modelet shqiptare më të komentuara Shpeshherë në fotot apo videot e saj ekspozon hiret, format trupore duke i çmendur ndjekësit, por videoja e fundit vërtet lë pa fjalë.Oriola shfaqet në shtrat, e veshur me një fustan të shkurtër dhe filmon veten teksa këndon. Kur modelja ul kamerën më poshtë shihet qartë që është pa të brendshme duke provokuar shumë ata që e shikojnë videon…. video…

Read More

Brenda shtëpisë së Zaimina Vasjarit, këngëtarja zbulon edhe …

  Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari së shpejti do të bëhet mami e një vajze Edhe pse pak e ndajnë nhga data e lindjes Zaimina duket shumë në formë dhe mjaft tërheqëse. Ajo nuk ka nguruar të tregojë trupin e saj të rrumbullakosur. Ndërsa jemi mësuar ta shikojmë gjatë gjithë kohës së pritjes së ëmbël duke bërë modelen këtë herë Zai ka zgjedhur të realizojë disa foto në shtëpinë e saj. Ajo ka treguar vetëm pak nga kuzhina, ku duekt se mbizotëron luksi. Para disa javësh këngëtarja ka zbuluar gjininë dhe emrin e…

Read More

Big Mama pranë këtij mashkulli, por duart nuk i heq nga pjesa intime

Gjithmonë është treguar femër mendje hapur, ka biseduar për shumë tema të cilat në shoqërinë shqiptare janë konsideruar tabu.   Bigu vite më parë nuk ka pas këtë vëmendje të medies edhe pse krijimet e saja kanë qenë të këndshme, ndërsa tani ajo flitet shumë për pamjen dhe peshën të cilën e lakmojnë shumë femra. Vazhdoj të merr vëmendje edhe jeta private ku deklaroj se është në një lidhje më një mashkull e koha kur u priste  që raporti tyre të merrte seriozitet ajo dha lajmin se në mes tyre…

Read More

Publikon foto nudo të gruas , biznismeni i njohur jep mesazhin e rëndësishem

Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe 5 vite dhe në shtëpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim për mrekulli mbas një viti martese, burri ra ne burg ne gjermani dhe kunati papritmas mu fut ne dhome dhe me kapi per byth sdijsha te bertas apo cte bej dhe… per…

Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur.Identiteti i tyre nuk dihet, ndërsa policia ka ngritur postblloqe për kapjen e tyre. Sipas ABC News, dy viktimat janë miq të familjes së Aldo Bares. Ndërkohë, nuk ka informacione as për të plagosurit. Mësohet se ata…

Read More

EKSKLUZIVE: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset Rama (VIDEO)

Një plagosje ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Shijakut. Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është shtruar në spital,ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. per te par videon e plote kl,iko ne rekl,ame.. dhe prit 4 sekonda qe te hapet video…

Read More

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e rëndë sapo ndodhi, dy të vrarë, ja emrat dhe fotot e tyre (FOTO)

Dy të rinj shqiptarë janë gjetur të vdekur në një gurore të braktisur në komunën Acquasanta në provincën e La Spezia. Policia italiane ka zbuluar trupat e pa jetë të dy shqiptarëve gjatë natës së shkuar, dhe njëri prej tyre është identifikuar. Ai quhet Fabiol Kycyku 19 vjeç të cilin familjarët kanë denoncuar zhdukjen e tij të dielën e shkuar. kli,ko ne rek,lam per ti pare viktimat,.,.,.dhe prit 4 sekonda qe te hapet…

Read More

LAJMI FUNDIT: Sapo ndohi, tronditet Kosova, mbytet me traktor djaloshi 15 vjecar (VIDEO)

I riu M.V (15) nga fshati Lece në Medvegjë është mbytur sot rreth orës 14:00, kur, po ngiste një traktor, i cili pas një manovrimi rrëshqiti jashtë rrugës lokale dhe u përmbys, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”. Djaloshi shpejtë e shpejtë është dërguar në shtëpine shëndetit “Medvegja”,ku mjekët i ofruan atij ndihmën, por ai nderroi jete nga lëndimet e rënda që kihshte pësuar në aksident. Policia e trafikut në Leskovc shqyrtoi nëse traktori ishte dëmtuar, dhe shkaktoi aksident apo kishte ndonjë arsye tjetër. Dëshmitarët thonë se menjëherë kanë transportuar…

Read More

LAJMI FUNDIT: …viktima të shumta në Aeroportin e Prishtinës (Video)

Të martën, më 16 shtator, KFOR’i mori pjesë në një ushtrim të përbashkët në koordinim me autoritetet vendore për të testuar procedurën emergjente që do të zbatohej në rast të ndonjë incidenti në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës. Sipas një njoftimi nga KFOR’i,gjatë ushtrimit,një avion me rreth 90 vetë në bord u simulua të ketë dalë jashtë pistës.Së bashku me kompaninë LIMAK,Policinë e Kosovës dhe Forcën e Sigurisë së Kosovës, KFOR’i zbarkoi asetet e veta mjekësore,tokësore dhe ajrore. kl,iko ne rek,lam dhe prit 4 sekonda qe te hapet video…

Read More