LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G). Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Ndërsa kamerat e lokalit e regjistruan momentin kur ndodhi atentati, Ju sjellim edhe videon e atentatit, shtypni poshte rekklamen dhe pas 5 sekondash ju hapet video e plote:

Read More