PDSH bllokon Presheven, ja cfare po ndodh ne Shtepin e Kultures (foto/video)

Partia Demokratike Shqiptare sot po ben hapjen e fushates parazgjedhore.

Tubimi po mbahet ne Shtepin e Kultures “Abdulla Krashnica” ne Presheve.

Interesimi eshte shume i madhe dhe salla e madhe e shtepise se kultures eshte e stermbushur.

 

klikko nrekklam per tpar fotto dhe viddeo

 

/

Te fundit

Leave a Comment