Tronditet show bizi shqiptar, a e besoni se cila këngëtare vdiq para pak mometeve në aksident tragjik (Foto)

Një aksident i rëndë automobilistik në hyrje të tunelit të Kalimashit i ndodhur mbrëmjen e së dielës i ka marrë jetën në moshën 29-vjeçare, këngëtares së muzikës popullore Stela Gjoka.

Automjeti tip Volkswagen drejtohej nga vetë 29-vjeçarja, e cila dyshohet të ketë humbur drejtimin e mjetit për shkak të shpejtësisë dhe lagështirës në rrugë. Stela Gjoka u nda nga jeta dy orë pas aksidentit, ndërsa në spital ndodhet edhe një 32-vjeçar nga Ferizaj që ndodhej në sediljen e pasagjerit,transmeton Express.Mësohet se si pasojë e humbjes së drejtimit, makina është përplasur me barrierat e rrugës dhe një trafikndarëse e ka përshkuar tejpërtej automjetin. Për ndarjen nga jeta të këngëtares ka shkruar edhe publicisti dhe gazetari Gjergj Marku, i cili ka folur për pasionin se së ndjerës për muzikën.

klikk nrekklam per tpar foton

Te fundit

Leave a Comment