LAJMI FUNDIT: Tronditet Shqipëria, atentat me armë plagoset rëndë Basha (Video)

Kjo ngjarje tragjike sapo ndodhi në Shqipëri, ku sipas të dhënave të policisë një grup i armatosur kan bërë një atentat ndaj bossit shqipëtar (S.B), dhe është dërguar urgjent në spital, ai njihet në të gjithë shqipërinë si një biznismen i fortë, Lajm i mirë është se në lagje kamerat e kan regjistruar ngjarjen, dhe policia po bën hulumtime për zbulimin e personave, Ju sjellim edhe videon kur bëhet momenti i atentatit,

Klikoni rekklam me posht dhe pas 5 sekondash ju hapet video, kujdes pamjet:

Te fundit