LAJMI FUNDIT: Tragjedi e rëndë sapo ndodhi, dy të vrarë, ja emrat dhe fotot e tyre (FOTO)

Dy të rinj shqiptarë janë gjetur të vdekur në një gurore të braktisur në komunën Acquasanta në provincën e La Spezia.

Policia italiane ka zbuluar trupat e pa jetë të dy shqiptarëve gjatë natës së shkuar, dhe njëri prej tyre është identifikuar.

Ai quhet Fabiol Kycyku 19 vjeç të cilin familjarët kanë denoncuar zhdukjen e tij të dielën e shkuar.

kli,ko ne rek,lam per ti pare viktimat,.,.,.dhe prit 4 sekonda qe te hapet…

Te fundit