EKSKLUZIVE: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset Rama (VIDEO)

Një plagosje ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Shijakut.

Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut.

I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç.

Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është shtruar në spital,ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

per te par videon e plote kl,iko ne rekl,ame.. dhe prit 4 sekonda qe te hapet video…

Te fundit