Adelina ia publikon Anton Qunit këtë gjë: Ti more Anton Quni mua ma ke… (Video)

Kandidati i LDK-së për deputet të Kuvendit të Kosovës dhe ish komandanti i UÇK’së Anton Quni,gjatë një interviste ka treguar se ka përdorur këngëtaren Adelina Ismaili si motivim për ushtarët e UÇK’së.Ai për t’i motivuar ushtarët, kishte folur për planin e Arkanit që kishte për ta kindapuar këngëtaren Adelina Ismaili,e cila në atë kohë ishte mjaft e njohur për të gjithë në Kosovë.Adelina ka reaguar sot pas kësaj historie të trguar nga Quni,të cilin këngëtarja e ka quajtur si një nga njerëzit më të mëdhenj që ka njohur në jetë,transmeton Magazina.alAdelina gjithashtu ka treguar se Quni ishte njëriu i cili i kishte huazuar armën për një vieoklip,pa pasur frikë fare, ndërsa ka thënë se në Koshare nuk ka qenë asnjëheërë,duke mos treguar arsyen.Ky është reagimi i Adelina Ismailit:
shiko ne hapsiren  e meposhtme dhe prit 4 sekonda qe te hapet video…

Te fundit