Seldi publikon një foto nudo të Mimozës nga shtrati(FOTO+18)

Këngëtari Seldi çdo ditë e më shumë po e shijon dashurinë me Mimoza Shkodrën.

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet Mimoza duke fjetur dhe pranë saj është një laptop brenda të cilit është një gëzim i çiftit, shkruan lajmi.net

Klikko nrekklam per tpar fotton

.

 

/

Te fundit