Sapo ndodhi, aksident i tmerrshëm: Vdesin 10 anëtarë të familjes, ishin duke shkuar në dasëm… (VIDEO)

Raportohet se së paku 10 vetë e kanë humbur jetën dhe 14 të tjerë janë lënduar kur një makinë e udhëtarëve mbrëmë është përplasur me një rimorkio.

Policia tha se aksidenti ishte shkaktuar nga shpejtësia e madhe e shoferit të minibusit të udhëtarëve, pasi e humbi kontrollin dhe u ndesh me rimorkion, shkruan Radio Europa e Lirë.

Autoritetet thanë se 10 vetë, që e kanë humbur jetën në minibus, ishin anëtarë të një familjeje dhe udhëtonin për të shkuar në një dasmë.

kli,ko në rek,lam per te pare videon e tmerrshme…dhe prit 4 sekonda

Te fundit