‘Çmendet’ Rita Ora, krejt e zhveshur paralajmëron këtë gjë (Foto)

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Bukuroshja shqiptare, krahas këngëve të reja që po sjell, po vazhdon edhe me koncerte në Mbretërinë e Bashkuar. Ajo shihet në sytjena të zeza teksa pozon para aparatit fotografik duke treguar për koncertin e radhës. Së fundi, këngëtarja ka bërë të ditur se do të mbajë koncertin e radhës në qytetin e Manchesterit. “Manchester në rrugë e sipër. Më merr kudo me vete”, ka shkruar në llogarinë personale në Instagram, Ora. klikko nrkklam pr tpar fotonn

Read More

“Ju japim 5 mijë euro çdo muaj po u martuat me femrat tona”, ja shteti që po josh meshkujt?

Prej disa vitesh, qeveria e Islandës po ofron të ardhura mujore në masën e 5 mijë eurove, për të gjithë ata meshkuj që vendosin të martohen me femrat që kanë shtetësi islandeze. Presidenti aktual i vendit, Guðni Thorlacius Jóhannesson,tha se shteti i tij ka 320 mijë banorë dhe se pjesa më e madhe e tyre janë mbi 40-vjeç,ndaj vendi po përballet me një krizë të vërtetë demografike. Iniciativa e propozuar nga ky president nuk është aspak e re,pasi edhe Kanadaja e Japonia kanë programe të tilla,ku të rinjve që kanë…

Read More

SHITET VW GOLF 4 TDI, ÇMIMI 950 EURO!!! SHUMË URGJENT!!!

Shitet golf 4 nafte.makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar xhama elektrik klima goma te mira kilometra orgjinale nuk ka diqka fallc kilometra, sepse makina eshte me tre porta motor1.9tdi nafte ne gjendje perfekte cmimi eshte i mire dhe shum i arsyeshem. Per te kontaktuar me pronarin e vetures duhet te kontaktoni .. Ketu më poshtë ne rek,lam dhe te pritni 5 sekonda deri sa te hapet videoja e kontaktit…

Read More

Sapo ndodhi, aksident i tmerrshëm: Vdesin 10 anëtarë të familjes, ishin duke shkuar në dasëm… (VIDEO)

Raportohet se së paku 10 vetë e kanë humbur jetën dhe 14 të tjerë janë lënduar kur një makinë e udhëtarëve mbrëmë është përplasur me një rimorkio. Policia tha se aksidenti ishte shkaktuar nga shpejtësia e madhe e shoferit të minibusit të udhëtarëve, pasi e humbi kontrollin dhe u ndesh me rimorkion, shkruan Radio Europa e Lirë. Autoritetet thanë se 10 vetë, që e kanë humbur jetën në minibus, ishin anëtarë të një familjeje dhe udhëtonin për të shkuar në një dasmë. kli,ko në rek,lam per te pare videon e…

Read More