Kjo eshte 22 vjecarja shqiptare qe shet virgjerin, ja sa para kerkon(FOTO)

Është kthyer tashmë në biznes shitja e virgjërisë nga vajzat. Këtë herë është rasti i një vajze shqiptare me emrin Ana e cila ka kërkuar të shesë virgjërinë nëpërmjet faqes së njohur të eskortave “Cinderella Escorts”.
Në profillin e 22-vjeçares ndodhet disa foto provokuese me të brendshme dhe rroba banjo. “Cinderella Escorts” shkruan se virgjëria e Anës është e verifikuar dhe ajo kërkon 20 mijë euro…KLIlKO REkKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEoO E PLOTE:

/

 

Te fundit