Fatmira Sinanaj, shqiptarja e parë që publikoi videon porno të saj (VIDEO)

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike ndërsa tani ka dalë videoja e plotë.
Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon,arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike.
Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit,pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj.
Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit,Chris Humphries.
shiko ne hapsiren e me poshtme per te pare vidon dh prit 4 sekonda q te hapet…

Te fundit