E fundit/ Tronditet Turqia nga kjo qe ka ndodhur, vritet Erdogani… (Video)

Regjisori turk Ali Avci është arrestuar pas shfaqjes së trailerit te filmit “Zgjimi”,film ky i cili rindërton grushtin e dështuar të shtetit në Turqi.

Ngjarjet e këtij filmi rrëfejnë se si do kishte shkuar situata nëse grushti i shteti do kishte rezultuar i suksesshëm.
Skena finale shfaqet në fund të trilerit,ku Erdogan është i gjunjëzuar dhe nën tytat e armëve pak para se të vritet.per te pare videon e plote kliko ne reklame per me shume shikoni videon me poshte….
shiko ne hapsiren e meposhtm per te pare videon dhe prit 4 sekonda deri sa te hapet..

Te fundit