Shkendije Mujaj publikon video duke bërë seks me këtë figurë publike (Video+18)

Është krahasuar me një prej femrave më seksi shqiptare, gjë që edhe vetë ajo e pohon. Kjo është këngëtarja Shkëndije Mujaj, e cila në intervistën ekskluzive për gazetën tonë heq të gjitha dilemat e atyre që po presin me padurim startin e shout “Vip-Shpia 3”, pasi ajo tregon se do të jetë në shtëpinë e të famshmeve. Në ngacmimin tonë ajo përmend me keqardhje personazhin e çuditshëm Corleone, ndërsa nuk do të pranonte të ishte në këtë realiti-shou nëse ky djalosh do të ishte aty. KLIKO NE REKkLAME PER TE…

Read More

LAJMI I FUNDIT: Shokohet opinioni, aksidentohet deputeti i njohur, ja nga kush po ikte

Në opinion ka filluar të qarkullojnë informacione se deputeti i BDI-së Artan Grubi është përndjekur nga familjarë të Grupit të Kumanovës dhe duke ikur prej tyre është përplasur me një veturë. Pjesëtarët e Grupit të Kumanovës dhe familjarë të tyre, disa herë e kanë akuzuar Artan Grubin se bashkë me kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti, kanë çuar në kurth luftëtarët e Kumanovës, duke u premtuar se nëse ndërpresin luftimet do të pranohen nga ekipe të OSBE-së. Mirëpo edhe pse ata kanë ndërpre luftimet nuk janë pritur nga OSBE-ja, por nga…

Read More

Letra prekëse e 15-vjeçares së përdhunuar: “Ju paralajmëroj për atë që më ndodhi mua”

Një adoleshente australiane, e cila vrau veten pasi u përdhunua nga 2 persona, ka shkruar në një letër ngjarjen e tmerrshme që i ndodhi.Cassidy Trevan nga Melbourne i Australisë ishte vetëm 15 vjeçe kur kreu vetëvrasje pas një bullizmi të tmerrshëm që bënin ndaj saj një grup vajzash pasi ajo kishte rënë pre e një përdhunimi nga 2 adoleshentë të tjerë që e ndoqën dhe e përdhunuan në shtëpinë e saj.Tashmë ka dalë në dritë letra, nga vetë nëna e saj, Linda, që e gjeti të shkruar në laptopin e…

Read More

LAJMI FUNDIT: Pas disa problemeve familjare, ndahet Meda nga gruaja e tij, arsyeja shokuese..

Ishin çifti me i lumtur në estradën Shqiptare,por si duket edhe këtyre ju erdhi fundi,shkak i kësaj ishte se gruaja i zbuloi disa mesazhe ne telefonin privat te këngëtarit Meda. Gruaja e Medes ka kërkuar menjëherë sqarime nga ai, mirëpo arsyetimet nuk e binden aspak dhe ajo kërkoi divorcin menjëherë, u shprehen disa burime te sigurta brenda familjes.Meda kohë më parë është bere edhe baba i fëmijës se katërt,prandaj shpresojmë qe ky informacion mos të jetë i vërtetë. Sht,ype ne hapsiren e meposhtme dhe prit 4 sekonda qe te hapet…

Read More

Sapo ndodhi, Tronditet Shqiptaria, u vra djali i…(Video)

E fundit:Sapo ndodhi,Tronditet Shqiptaria,u vra djali i…Një Porsche 911 Turbo S, veturë sportive u nda në dy pjesë duke u shndërruar në një grumbull hekurash dje gjatë një aksidenti, ku thuhet se është djali i një biznismeni te forte shqiptar A.A,Djaloshi humbi kontrollin me veturen luksoze ku ishte me shpejtesi rreth 210km/h, Ja dhe video e tmershme e aksidentit, shtypni poshte videon e reklames dhe ju hapet video e plote e aksidentit, kujdes pamjet:

Read More

E humbi virgjërinë me babain e saj, por çfarë ndodhi pastaj, do të ju lë të tronditur

E humbi virgjërinë me babain e saj, por çfarë ndodhi pastaj,do të ju lë të tronditur. Kjo është historia e tmerrshme e një familje të shthurur.Përshëndetje, unë jam Malika, 26 vjeç, babai im është 58 vjeç dhe ai është divorcuar me nënën time,ndërsa unë jetoja me babain tim.Babai u martua me një grua tjetër, ndërsa ata nuk shkonin shumë si çift dhe unë vendosa të dilja në vendin e nënës sime,vendosa që ta humb virgjërinë me babain tim dhe isha vetëm duke e pritur çastin…. shtype hapsiren e meposhtme dhe…

Read More

E fundit/ Tronditet Turqia nga kjo qe ka ndodhur, vritet Erdogani… (Video)

Regjisori turk Ali Avci është arrestuar pas shfaqjes së trailerit te filmit “Zgjimi”,film ky i cili rindërton grushtin e dështuar të shtetit në Turqi. Ngjarjet e këtij filmi rrëfejnë se si do kishte shkuar situata nëse grushti i shteti do kishte rezultuar i suksesshëm. Skena finale shfaqet në fund të trilerit,ku Erdogan është i gjunjëzuar dhe nën tytat e armëve pak para se të vritet.per te pare videon e plote kliko ne reklame per me shume shikoni videon me poshte…. shiko ne hapsiren e meposhtm per te pare videon dhe…

Read More

Fatmira Sinanaj, shqiptarja e parë që publikoi videon porno të saj (VIDEO)

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike ndërsa tani ka dalë videoja e plotë. Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon,arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike. Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit,pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj. Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit,Chris Humphries. shiko ne hapsiren e me poshtme…

Read More

Kjo eshte 22 vjecarja shqiptare qe shet virgjerin, ja sa para kerkon(FOTO)

Është kthyer tashmë në biznes shitja e virgjërisë nga vajzat. Këtë herë është rasti i një vajze shqiptare me emrin Ana e cila ka kërkuar të shesë virgjërinë nëpërmjet faqes së njohur të eskortave “Cinderella Escorts”. Në profillin e 22-vjeçares ndodhet disa foto provokuese me të brendshme dhe rroba banjo. “Cinderella Escorts” shkruan se virgjëria e Anës është e verifikuar dhe ajo kërkon 20 mijë euro…KLIlKO REkKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEoO E PLOTE: /  

Read More

Tragjedi ne familje: Dritani vret gruan e tij para syve te femijeve(VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Italinë, ku një shqiptar vrau me thikë gruan e tij. Ngjarja ndodhi në Udine, Itali, ku Dritan Sulollari masakroi me thikë bashkëshorten Migena Këllezi, në sy të fëmijës. Lidhur me këtë vrasje, ka reaguar ashpër ministri i Brendshëm i Italisë, Marco Minniti. “Sot në Gradisca d’Isonzo një burrë vrau me thikë gruan në sy të fëmijës 8-vjeçar. Jemi përballë një fenomeni veçanërisht shqetësues dhe të papranueshëm. Nga akte të tillë dhune është në lojë civilizimi i vendit. Nuk duhet ta ulim…

Read More