LAJMI FUNDIT:Tragjike, u nisën tek tezja shuhet e gjithë familja në aksident tragjikë (Video)

Një aksident tragjik në Toronto u morri jeten 3 persona të një familje.

Mediat ndërkombëtare bën me dije se viktimat e këtij aksidenti janë 55 vjeç,35 vjeç dhe 5 vjeç.

Flitet se ata ishin nisur për Bajram tek tezja.

Ngushllime familjarëve…

Per te shikuar videon e aksidentit kli,koni ne rek,lam… dhe prit 4 sekonda qe te hapet…

Te fundit