10 fotografi ku Shkëndije Mujaj shihet krejt cullak (FOTO)

Këngëtarja kosovare Shkëndije Mujaj po vazhdon të provokojë me fotot e saj.
Shkendija nijhet nje nder femrat me seksi ne teritoret shqiptare. Ajo din te provokoj ne mnyren me seksuale.Ajo së fundmi ka postuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo shihet vetëm me të brendshme.Shtype reklamen dhe prit disa sekonda per tpar fotot krejt cullak te Shkendije Mujaj…
/

.

 

/

Te fundit