LAJMI I FUNDIT: Nisin reshjet e dëborës! Ja ku po bien tani (FOTO)

Para pak minutash kanë nisur reshjet e para në zonat malore në Shqipëri.

Për shkak të uljes së temperaturave, në veri të vendit kanë filluar dhe reshjet e para të dëborës.

Reshje dëbore janë shënuar edhe në Korçë.

Për më shumë shihni fotot duke kli,kuar ne rek.lam dhe prit 4 sekonda qe te hapet

Te fundit