E pabesushme Mozzik i lidhur me vajzen e dajes (FOTO)

Një ditë më parë reperi i njohur kosovar Mozzik, publiko një foto romantike me të dashurën e tij teksa putheshin në buzë.Bashkangjitur fotos ai shkruante:Nuk ka gjë më të bukur në jetë se të gjesh një njeri qe të lexon pa shkronja..dhe të kupton pa fjalë!”.Por komentet kanë qenë befasuese pasi janë të shumtë ata që thonë se Mozzik dhe e dashura e tij janë kushërinj të parë, ku disa shkruajnë se e ka vajzë halle e disa se e ka vajzën e dajës.Komentet kanë qenë të rënda duke e akuzuar për incest, mirëpo nuk dihet nëse vërtetë ata janë të afërm. Shtype reklamen dhe pritni disa sekonda per tpar videon..

/

Te fundit