Trondit kosovarja: E bëj me komshiun e martuar sepse prindërit nuk më lënë të dal nga lagjia…

Një histori e trishtë është ajo e një vajze 25-vjeçare, e cila nuk gëzon dot lirinë, pasi prindërit nuk e lejojnë të dalë me shoqërinë e saj.

Madje vajza rrëfen se ka krijuar një lidhje intime me një nga fqinjët e saj të martuar, në shenjë rebelimi ndaj familjes. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”.“

Jetoj në Lezhë dhe gjithë jetën time kam çfarë kanë thënë prindërit.Më fejuan kur isha 18 vjeçe, sot jam 25. U ndamë, më saktë më la ai djali sepse i dolën letrat për në Itali dhe nuk erdhi më kurrë.

ShtypP rekKlamen dhe prit disa sekonda per tpar vidEeon e ngjarjes…

/

Te fundit