E pabesushme me cilin kengtar kapet Kida(FOTO)

Këngëtarja Kida në fotot e fundit gjithnjë e më shpesh po paraqitet e buzëqeshur

Ditë më parë ajo është përfolur së është në lidhje me njërin prej reperëve tonë të estradës, dhe që nga atëherë ajo duket është më e lumtur se kurrë.

Mediat shkruan se Kida është në lidhje me këngëtarin tjetër, Uki Latifi, pasi që kjo e fundit i kishte uruar atij ditëlindjen me një mesazh të gjatë dhe romantikë.

Pavarësisht se ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë për këtë lidhje, Kida ka arsye që të jetë e lumtur për shkak edhe të karrierës së saj.

klik nreklamm per te shiku foton

Te fundit