Bleona Qerreti e ‘bën’ me qenin, e turpshme…(Video +18)

Bleona Qereti është shfaqur në disa video të fundit në Instastory

Ajo shihet së bashku me qenin e saj të cilin duket se e trajton me shumë dashuri te tepruar, shkruan Indekosnline

Ajo shihet së bashku me qenin e saj të cilin duket se e trajton me shumë dashuri te tepruar, shkruan Indekosnline

Kliko ne reklam dhe prit 5 sekonda qe te hapet video Bleonas duke ber mardhenie me qenin:

Te fundit