Shkendije Mujaj publikon video duke bërë seks me këtë figurë publike (Video)

Është krahasuar me një prej femrave më seksi shqiptare, gjë që edhe vetë ajo e pohon.

Kjo është këngëtarja Shkëndije Mujaj, e cila në intervistën ekskluzive për gazetën tonë heq të gjitha dilemat e atyre që po presin me padurim startin e shout “Vip-Shpia 3”, pasi ajo tregon se do të jetë në shtëpinë e të famshmeve.

Në ngacmimin tonë ajo përmend me keqardhje personazhin e çuditshëm Corleone, ndërsa nuk do të pranonte të ishte në këtë realiti-shou nëse ky djalosh do të ishte aty.

KLIKO NE REKLAME DHE PRIT 5 SEKONDA PER TE SHIKUAR VIDEON E SHKENDIJES ME NJE MASHKULL TE NJOHUR

/

 

 

Te fundit