Lajm i fundit : Ngjarje tragjike ne dasem n’Kosov sapo ndodhi 3 gra…(Video)

Kjo po që është një ngjarje shokuese,ku një dasem Tri gra janë plagosur nga të shtënat në një fshat të Suharekës të Kosovës.

Plumbat kanë ardhur nga të shtënat nga një Kallashnikov dhe një pistoletë,theksohet në njoftimin e policisë,

Policia ka arrestuar disa persona,Kamerat ne dasem e kan kapur ngjarjen,

Shtypni me poshte reklamen dhe ju hapet video e plote, kujdes pamjet:

shtype reklam dhe prit 5 sekonda qe te hapet video…

Te fundit