Vajza shqiptare shet virgjërinë:Për kaq para jam e juaja, të interesuarit të më kontaktojnë këtu

Nëse jeni mësuar që lajmërimet për shitje virgjërie t’i lexoni vetëm në mediat e huaja, epo ja “ku ju erdhi rasti” t’i gjeni edhe në Shqipëri.

Ana Geti, vajza e cila theu tabutë pas hapjes dhe menaxhimit të një klubi striptistesh në Tiranë, ka shpërndarë një njoftim në profilin e saj të Facebook-ut, ku njofton se një vajzë kërkon të shesë virgjërinë, shkruan panorama.
LAJMERIM EKSTRAVAGANT

SHESIM VIRGJERI.

Vajza është 2 metra kërkon te shesi virgjërinë, sepse nuk mendon se e meriton kush virgjërinë pa paguar!Dhe s’do me ik ne Dubai me e shit.

Shuma varion nga 20.000 euro e lart. Dhe është shumë seriozisht ky informacion.

Te interesuarit te paraqiten për te mbajtur radhë ne ankand ose te me kontaktojnë mu personalisht tek Club Shqiponja 2.”, shkruan ajo.

kliko ne reklame per te shikuar vajzen

Te fundit