Kapet mat gruaja e Siann Hoxhës,hap këmbët dhe e tregon hapur në publik zogu (VIDEO)

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë shpesh pjesë e eventeve të ndryshme që organizohen në Tiranë,njëri nga të cilët ishte pak ditë më parë.

Natyrisht që ky çift përbën kuriozitet, kështu që paparaci ynë nuk ka ndenjur indiferent përballë tyre.

Dhe ajo që na ka sjellë është një foto pak e sikletshme për Andrrën,por gjithsesi shumë seksi.

Teksa bashkëshorti i saj është marrë me celularin apo me biseda me kolegët, Andrra duket sikur është zhytur në telefonin e saj dhe, mbase e pamësuar aq shumë me praninë e paparacëve, ajo ka mbajtur një pozicion trupi disi të shkujdesur, gjë që lejonte t’i dukeshin mbathjet….

shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Te fundit