Bleona Qerreti e ‘bën’ me qenin, e turpshme…(Video)

Bleona Qereti është shfaqur në disa video të fundit në Instastory.

Ajo shihet së bashku me qenin e saj të cilin duket se e trajton me shumë dashuri te tepruar, shkruan Indekosnline

Ajo shihet së bashku me qenin e saj të cilin duket se e trajton me shumë dashuri te tepruar, shkruan Indekosnline

Kliko ne reklam dhe shiko videon e Bleonas duke ber mardhenie me qenin:dhe prit 4 sekonda deri sa te hapet..

 

Te fundit