Shitet Golf5 , Çmimi 1800 Euro…Urgjent

Shitet Golf5 , Çmimi 1800 Euro…Urgjent.

Shitet Golf 5 per vetem 1800 euro ne gjendje shume te mir, Ja dhe vetura qka posedon: plus 1.9 tdi, viti 2005 rks, klim, esp, abs, airbag navi touch, Vetura eshte shume e rujtshme si jasht ashtu edhe mbrenda.
Vetura shitet per arsye financiare, Shtype reklamen dhe prit disa sekonda pastaj Shikoni posht dhe merni per kontakt numrin, mos e humbisni kete rast:
Mos e humbni këtë rast….

 

 

Te fundit