Burri e pyet ku je, ajo i dërgon foto, por shihni çfar zbulon ai?

Ka zbuluar se e dashura e tij e tradhtonte falë një detaji të vogël që me siguri askush nuk do ta kishte vënë re. Por atij nuk i ka shpëtuar.

E dashura e tij e quajtur Jackie, ishte larguar nga qyteti për disa ditë dhe pasi ka arritur në hotel i ka shkruar të fejuarit duke i dërguar edhe disa foto me bikini dhe topless. Por vëmendja e djalit ka shkuar tek një detaj në fotografinë e dytë.

Vajza-Hej zemër, sapo mbërrita në hotel, do bëj një dush! Më fal, avioni im u vonua paksa. Po vazhdoj…

Djali-Prit, je vetëm? E Pyet ai dhe ajo i përgjigjet duke i thënë po dhe duke shtuar se nuk njeh askënd në Atlanta. Ai i kërkon numrin e saj të dhomës në mënyrë që ta telefononte dhe ajo ia jep. 1442.

Shtype reklamen dhe pritni disa sekonda deri sa te hapet videoja..

Te fundit