Lajmi i fundit: Tronditet LDK-ja, vdes papritur kryetari … (Video)

Me pikëllim të thellë morëm lajmin se sot ndërroi jetë veprimtari i palodhshëm i LDK-së,njëherit ish-Kryetar i nëndegës Kamenica II (Lagja Malësia) z.Ramadan Musli Berisha DANI,shkruan Botapress.

Ngushllime familjes Berisha dhe miqve të të ndjerit.

Lidhja Demokratike e Kosovës,

Dega Kamenicë.

kliko ne reklam per me shum…dhe prit 3 sekonda..

Te fundit