Milaim Zeka i ‘lyp’ fer Frashër Krasniqit sërish: Jam i gatshëm…

Milaim Zeka i gatshëm të debatojë sërish me Frashër KrasniqinNjë javë pas debatit që esklaoi në dhunë mes Frashër Krasniqi dhe Milaim Zeka, deputeti i Nismës për Kosovën ka thënë se do të debatonte sërish me deputetin e Vetëvendosjes, nëse do të ishte e nevojshme.

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në televizionin Klan, Zeka ka thënë se nuk do ta kishte problem po të ballafaqohej në një debat sërish me Krasniqin.

“Po ta ftoje sot ti këtu edhe Frashërin, për mua nuk do të ishte problem që të debatoja me të sepse nuk frikësohem”, ka thënë Zeka.

Kilo nee reklam per tpar videon…dhe prit 5 sekonda qe te hapet

Te fundit