Kjo eshte vajza nga Prishtina qe deshiron knaqesi ne shtrat me burra te martuar( VIDEO)

Nje vajze 24 vjeqare nga Prishtina ka bere nje status interesant ne rrjetin social facebook.

Ajo ka shkruar se deshiron mardhenie me burra te martuar.

Ajo ka lene edhe numrin e telefonit dhe adresen ne facebook.

Per me shume ndiqeni reklamen per t par numrin e ksaj bukuroshe nga prishtina….

Te fundit