LAJMI I FUNDIT: Ngjarje tragjike ne dasem n’Kosov sapo ndodhi 3 gra… (Video)

LAJMI I FUNDIT: Ngjarje tragjike ne dasem n’Kosov sapo ndodhi 3 gra… (Video)

Tri gra janë plagosur nga të shtënat në një dasëm, në një fshat të Suharekës të Kosovës..

Plumbat kanë ardhur nga të shtënat nga një Kallashnikov dhe një pistoletë, theksohet në njoftimin e policisë.

Policia ka arrestuar disa persona.

per te par videon e plotë kliko ne reklame.

Related posts

Leave a Comment