Latest News: Gareth Bale to Man.Utd for £93m next summer (PHOTO)

MANCHESTER UNITED TRANSFER NEWS: All the latest on Gareth Bale, Ivan Perisic and more… Man Utd to make £93m Bale bid 13:15: Manchester United will make one final attempt to sign Real Madrid star Gareth Bale with a bid worth £93m. Jose Mourinho is on the lookout for top-drawer last-minute additions with the transfer window shutting at 11pm on Thursday. And Bale remains in his sights, with the Welshman’s future at the Bernabeu looking increasingly uncertain once again with fans turning on him for his efforts in their 2-2 draw…

Read More

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi para 7 minutave në kufirin Kosovë – Serbi (VIDEO)

Ministrit të Punës në Serbi,Aleksandër Vulinit,i është ndaluar të hyjnë në territorin e Republikës së Kosovës. Burime të “Zeri.info”,nga Qeveria e Kosovës,thonë se ndalesa Vulinit është urdhëruar nga ministri në largim,Enver Hoxhaj,si masë reciprociteti për Serbinë,pasi kjo e fundit nuk lejoi hyrjen në Serbi të ish-presidentes së Kosovës,Atifete Jahjagës (e ftuar në festivalin “Mirdita – dobar dan”,për të folur për viktimat e dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë). kliko ne reklam per ta pare videon,..

Read More

Kriminelët serbe filmojnë femrat e përdhunuara shqiptare!! Nëse je i dobët mos e shiko ..(VIDEO)

Kriminelët serbe filmojnë femrat e përdhunuara shqiptare!! Nëse je i dobët mos e shiko .. VIDEO E RRALLE – Kriminelet serbe filmojne femrat e perdhunuara shqiptare!!! (1999 Kosove) Nese je i dobet mos e shiko ,Sepse lufterat kane shkatrruar shume gjera, mes te tjerash edhe femrat. Vertet kjo eshte nje ngjarje emicionuese.. per te pare videon kliko ne reklam..

Read More

LAJMI FUNDIT: Prishet Bajrami, ngjarje shokuese ndodhi në Drenicë (VIDEO)

Dje në Llaushë, Skenderaj, janë arrestuar dy meshkuj pasi pas një zënke,kanë sulmuar me thikë dy të tjerë, duke u shkaktuar lëndimet trupore. Viktimat janë dërguar në QKUK për tretman të nevojshëm mjekësor ndërsa në vendin e ngjarjes është sekuestruar një thikë. Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. kliko ne reklam per te pare videon…

Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet Ferizaji bash për Bajram, sapo ndodhi ka te vdekur.. (VIDEO)

LAJMI FUNDIT: Tronditet Ferizaji bash për Bajram, sapo ndodhi ka te vdekur.. (VIDEO) Ka ndërruar jetë 18 vjeçari nga Ferizaj cili kishte pësuar lëndime trupore ditë më parë nga një përleshje me A.M 16 vjeçar,vëllai i viktimës. Sipas policisë Q.M ka vdekur të premten në QKUK. Me këtë rast lëndime të rënda trupore ka pësuar Q.M. 18 vjeçar,i cili është dërguar në QKUK Prishtinë. Hetuesit policor kanë arrestuar të dyshuarin A.M. 16 vjeç ku pas intervistimit,në konsultim me.. kliko ne reklam per te par videon ..

Read More

LAJMI I FUNDIT: Ngjarje tragjike ne dasem n’Kosov sapo ndodhi 3 gra… (Video)

LAJMI I FUNDIT: Ngjarje tragjike ne dasem n’Kosov sapo ndodhi 3 gra… (Video) Tri gra janë plagosur nga të shtënat në një dasëm, në një fshat të Suharekës të Kosovës.. Plumbat kanë ardhur nga të shtënat nga një Kallashnikov dhe një pistoletë, theksohet në njoftimin e policisë. Policia ka arrestuar disa persona. per te par videon e plotë kliko ne reklame.

Read More

Lajmi i fundit / Sapo ndodhi kjo gje e keqe mes Prishtines për Bajram, ka edhe të…

Një aksident i rënde trafiku ka ndodhur në dalje të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshire tri vetura. Njëra nga to është me targa të Serbisë. Ende nuk dihen shkaqet qe kanë shkaktuar aksidentin. Ndërkohë, ende Policia ende nuk ka dalë në vend të ngjarjes. Aksidenti ka shkaktuar kolonë në trafik… kliko ne reklam per te pare videon e plote..

Read More

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi,Tronditet Kosova për Bajram, ka vdekur djali i…

Një Porsche 911 Turbo S,veturë sportive u nda në dy pjesë duke u shndërruar në një grumbull hekurash dje gjatë një aksidenti në qendër të kryeqytetit rus,Moskë. Sipas televizionit rus,RT,dy të rinj vdiqën në aksident njeri prej tyre ishte nga kosova djali i Hamdi Tushes,pasi shoferi humbi kontrollin e automjetit luksoz në një rrugë të lagur nga shiu,pasi po voziste me një shpejtësi prej më shumë se 150 km/h. Vetura pas rrëshqitjes u përplas në një shtyllë ndriçimi të rrugës duke u ndarë në dy pjesë. Autoritetet thanë se trupat…

Read More

Aksident i tmerrshëm / Humbin jetën baba, nënë e bijë, ja emrat (Video)

Tre anëtarë të një familje nga Kërçova kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 19 në dalje të Gostivarit. Sipas policisë, dy makina janë përplasur direkt edhe atë njëra e tipit Mercdedes me targa malazeze dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit,në të cilën jetën e kanë humbur,babai 61-vjeçar me inicialet GJ.S,nëna 56 vjeçare me inicialet R.S. dhe vajza me inicialet A.S. e moshës 28 vjeçare,njofton TetovaSot. Shoferi me inicialet N.S. nga Kërçova i moshës 30-vjeçare me lëndime është dërguar në qendrën…

Read More