A mund ta besoni: Ja kush i shkoj në shtëpi Kadri Veselit bash për Bajram (Foto)

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi si dhe kryetari aktual i Skenderajt,Sami Lushtaku,kanë qëndruar sot për festën e Kurban Bajramit në shtëpinë e kryetarit të PDK-së,Kadri Veselit,shkruan Gazeta NewBorn

Këtë foto e ka postuar në Facebook faqja me emrin ‘Simpatizantët’ e PDK-së./Gazeta NewBorn/

kliko ne reklam per t pare foton

Related posts

Leave a Comment