LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes tragjikisht kengetari i njohur (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur  ka vdekur sot pasdite, në moshën 67 vjeçare pas një sëmundje të rëndë. Këngëtari është raportuar të ketë qenë i shtrirë për një kohë në Qendrën Spitalore Universitare “ Nënë Tereza”, në Tiranë për shkak të një hemorragjie cerebrale. Françesk Radi ka qenë ndër emrat më të njohur të muzikës së lehtë përgjatë viteve të 80-ta dhe 90-ta,me c ‘rast arti shqiptar sot ka pësuar një humbje shumë të madhe. Me rastin e vdekjes së këngëtarit të njohur shumë artistë dhe këngëtarë kanë ngushëlluar familjen  për humbjen…

Read More

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, Arbeni vret gruan e tij vetem pse ajo….(Video)

Një krim i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në një familje shqiptare në Itali. Një grua 52 vjeçe është qëlluar për vdekje me thikë nga burri i saj. Krimi ka ndodhur në Varese,në një familje emigrantësh shqiptarë. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 16:30 minuta të pasdites së sotme. Viktimë e kësaj ngjarje ka mbetur Diana Vrapi, 52 vjeçe, ndërsa në pranga është vendosur burri i saj,Arben Vrapi, 62 vjeç. Ky i fundit mësohet se e ka pranuar krimin. kliko ne reklam per ta pare videon…

Read More

LAJMI I FUNDIT: U tha para 15 minutave, e konfirmon Haradinaj

Kandidati i dominuar për kryeministër nga radhët e koalicionit PDK- AAK- Nisma (PAN),Ramush Haradinaj,ka theksuar se do të ketë deputetë të zgjedhur të Kuvendit të Kosovës,që do ta votojnë Qeverinë e drejtuar nga PAN-i. Ai, në emisionin” Zona B” në Klan Kosova,ka thënë se në Kosovë ka më pasë deputetë “që në mënyrë të dinjitetshme dhe demonstrative do ta votojnë një qeveri që punon në të mirën e vendit e të cilën e drejton një koleg i njohur i tyre”! “Ka në këto grupe parlamentare njerëz që e dinë se…

Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes këngëtari i njohur i vendit

Ka vdekur në moshë të re këngëtari i njohur i estradës shqiptare. Familjarë, miqë e bashkëpunëtor të Mentorit janë prekur nga lajmi për vdekjen e tij.vip Mentor Ejupi, vdiq derisa lajmin për vdekjen e tij e kanë shpërndarë, aktorë, artistë, këngëtarë e bashkëpunëtorë të të ndjerit, Shtypne reklamen me poshte dhe ju hapen disa foto te tij:

Read More

Djali i ri “ia lyp” 36-vjeçares në Gjilan, ajo e surprizon në moment të fundit (VIDEO)

Një djalë i ri dhe me shumë guxim, nuk e ka menduar dy herë por “ia ka lypur” një gruaje më të madhe se ai në moshë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Gjilanit, ku 19-vjeçari i ka kërkuar në mes të rrugës 36-vjeçares F.G. që të kryenin bashkë marrëdhënie seksuale. Surprizues ka qenë reagimi i gruas, e cila nuk ia ka zgjatur shumë, por ka ikur menjëherë në polici. Zyrtarisht mësohet se “më datë 4 gusht F.G, me banim provizor në Gjilan, kallëzon se më datë 03.08.2017, në lagjen…

Read More

LAJMI I FUNDIT: Ngjarje tragjike ne dasem n’Kosov sapo ndodhi 3 gra… (Video)

LAJMI I FUNDIT: Ngjarje tragjike ne dasem n’Kosov sapo ndodhi 3 gra… (Video) Tri gra janë plagosur nga të shtënat në një dasëm, në një fshat të Suharekës të Kosovës.. Plumbat kanë ardhur nga të shtënat nga një Kallashnikov dhe një pistoletë, theksohet në njoftimin e policisë. Policia ka arrestuar disa persona. per te par videon e plotë kliko ne reklame. per te pare videon e plote kliko ne reklam per te pare videon eplote kliko ne reklam dhe prit 5 skeonda derisa te hapet videoja..

Read More

‘Luftë e ashpër në Kumanovë, me të vrarë e të plagosur’

Dy vite nga konflikti i armatosur në Lagje të Trimave në Kumanovë. Ende mbeten shumë dilema të pa pastruara: Çfarë fshihet pas konfliktit të armatosur? A u tradhtua grupi i Kumanovës? Kush janë krerët e mundshëm shtetëror të përfshirë në këtë rast? Përjashtim I kësaj, më të prekurit nga ky rast,familjet në Lagje të Trimave akoma nuk mund t’i kthehen normalitetit. Edhe pse lagja ka marrë pamje tjetër, frika e banorëve akoma është e pranishme. Mes të tjerash ata janë të interesuar edhe për zbardhjen e plotë të ngjarjeve të…

Read More

LAJMI FUNDI: Tronditet Shqiperia, rrotullohet autobusi me shqiptare, kerkohet ndihme urgjente

Është rrotullisur autobusi me disa udhëtarë që ishin në të, shkruan Gazeta NewBorn. Gazeta NewBorn, mëson se autobusi është pjesë e një kompanie shqiptare.Pas ngjarjes ku autobusi është rrokullisur në Veles, është duke u kërkuar ndihmë urgjente. Autobusi u rrotullua sot rreth orës 07:00 në vendin e quajtur ”Kulla” në Veles të Maqedonisë. Klikoni mbi reklam per te shikuar videon:

Read More

Fatmira Sinanaj, shqiptarja e parë që publikoi videon porno të saj (VIDEO +18)

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane,Myla Sinanaj publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike ndërsa tani ka dalë videoja e plotë. Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon,arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike. Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit, pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj. Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit,Chris Humphries. kliko ne reklam dhe prit 5…

Read More