LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, Arbeni vret gruan e tij vetem pse ajo….(Video)

Një krim i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në një familje shqiptare në Itali. Një grua 52 vjeçe është qëlluar për vdekje me thikë nga burri i saj. Krimi ka ndodhur në Varese,në një familje emigrantësh shqiptarë. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 16:30 minuta të pasdites së sotme. Viktimë e kësaj ngjarje ka mbetur Diana Vrapi, 52 vjeçe, ndërsa në pranga është vendosur burri i saj,Arben Vrapi, 62 vjeç. Ky i fundit mësohet se e ka pranuar krimin. kliko ne reklam per ta pare videon…

Read More

Tragjedi: Aksidentohet familja në natën e Bajramit, 3 anëtarët e saj vdesin në vend

Një familje është aksidentuar sonte, ku fatkeqsisht kanë vdekur 3 nga 4 personat sa ishin në veturë. Vozitësi i cili ishte duke ngasur veturën u përplas me rrethojat e urës ku nga shpejtësia e madhe vetura ra poshtë saj.Ata ishin pjesë e një ahengu gjatë ditës së sotme. Edhe mediat më të mëdha të vendit janë duke raportuar për këtë ngjarje tragjike. Disa nga to kanë filluar edhe publikimin e fotografive dhe rastin se si ndodhi ngjarja. Mësohet se tre të rinjtë që ndodheshin në makinë janë nxjerrë të vdekur…

Read More

LAJMI FUNDIT: Ndodhë masakër në Kosovë bash natën e Bajramit (FOTO)

Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës njofton opinionin e gjerë se muaji i madhëruar i Ramazanit përfundon ditën e shtunë,më 24 qershor 2017. Sipas një njoftimi nga BIK, Dita e parë e festës së Fitër Bajramit është të dielën, më 25 qershor 2017. Manifestimi qendror për festën e Fitër Bajramit për Republikën e Kosovës mbahet në Xhaminë e Madhe në Prishtinë. Pamjet janë të renda dhe nuk preferohen për fëmijët dhe personat me shëndet të lig. Klikoni ne reklam per ta par videon

Read More

Tronditet Kosova: Aksident në Prishtinë, vdes në vend deputeti i Parlamentit Kosovar (VIDEO)

Deputeti i Listes serbe ne Parlamentin e Kosoves, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeçar nga fshati Soçanice ,ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur në Leposaviq. per Rakiq thuhet se ka qen kandidat per deputet ne listen Serbska por fatkeqsisht ai ka ndrruar jetë. për më teper shikoni videon më poshtë: kliko ne reklam per ta pare videon e plote…

Read More

Sapo ndodhi, burri vret gruan e tij natën e Bajramit, arsyeja tronditëse (FOTO)

Sapo ndodhi, burri vret gruan e tij natën e Bajramit, arsyeja tronditëse (FOTO) Nje vrasje me arme zjarri ka ndodhur sot në kryeqytet. Paraprakisht mesohet se ngjarja e rende ka ndodhur ne mesdite ne kryeqytet ne rrethana qe ende presin te sqarohen nga policia. Raportohet se një burre ka vrare me arme zjarri gruan dhe me pas eshte kapur nga policia. Lajmin, sipas “News 24” u raportua ne kete televizion nga nje person,deshmitar ne ngjarje. Ai ka thene se kishte pare nje person mashkull,qe qelloi nje grua,teksa ajo ishte brenda…

Read More

LAJMI I FUNDIT: Sapo ndodhi Tronditet Durrësi ka edhe të vdekur..Ngushllime familjarve.(Video)

Ai kishte shkuar në plazh për të pushuar, por ndodhi që ajo të ishte dita e fundit e jetës së tij. Një ditë më parë, një 63-vjeçar ka humbur ndjenjat në plazhin e Durrësit, e më pas ka humbur jetën pa arritur në spital. Lagja ka ndodhur në plazhin në lagjen nr.13 të qytetit, ku RR.H.,me banim në Rrogozhinë,duke ecur në breg të detit,ka rënë pa ndjenja,bëjnë me dije burime zyrtare nga policia, dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Nga veprimet e kryera rezultoi se vdekja ka ardhur…

Read More

Tronditet Kosova nga kjo ngjarje, Shikoni cka i publikojn serbët Ramush Haradinajt

Publicisti Xhevat Rexhaj ka reaguar ndaj një fotografie të kandidatit të kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj, me Dushan Janjiq. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Rexhaj ka treguar se më nuk do të shkruajë për Haradinaj, shkruan Bota sot. “Phaaaaaa, ah o Ramush qetash e tutje nuk do shkruaj ma per ty, as kritika. Kjo pamje duke mbajtur duart me shkaun e serbisë Dushan Janiq???!!!…pa marre parasysh arsyet tjera”, ka shkruar Rexhaj në Facebook. kliko ne reklam per te pare se cfar foto i publikuan

Read More

LAJMI I FUNDIT / Ngjarje tragjike sapo ndodhi… Nusja vret veten një ditë pas dasmës, arsyeja e tmerrshme

Një burrë në Taxhikistan është akuzuar për shtytje drejt vetëvrasjes së bashkëshortes,pasi dyshohet që i ka bërë presion asaj për ta bërë testin e virgjërisë, për t’i refuzuar rezultatet më pas. Rajabbi Khurshed, 18 vjeçe vrau veten duke pirë një dozë vdekjeprurëse të uthullës,40 ditë pas dasmës me 24-vjeçarin Zafar Pirov përmes mblesërisë. Duke folur për Radion Evropa e Lirë, familja e Khurshed,e cila vendosi bashkimin,tha se vajza e tyre u tha në shtratin e vdekjes se ishte ndjerë nën presion masiv për të pranuar kërkesat e Pirovit për një…

Read More

LAJMI FUNDIT: Pas disa problemeve familjare, ndahet Meda nga gruaja e tij, arsyeja shokuese..

Ishin çifti me i lumtur në estradën Shqiptare,por si duket edhe këtyre ju erdhi fundi,shkak i kësaj ishte se gruaja i zbuloi disa mesazhe ne telefonin privat te këngëtarit Meda. Gruaja e Medes ka kërkuar menjëherë sqarime nga ai, mirëpo arsyetimet nuk e binden aspak dhe ajo kërkoi divorcin menjëherë, u shprehen disa burime te sigurta brenda familjes. Meda kohë më parë është bere edhe baba i fëmijës se katërt,prandaj shpresojmë qe ky informacion mos të jetë i vërtetë. kliko ne reklam per ta pare foton…

Read More

Shokon hoxha: Në xhehnet ju presin femra seksi dhe me gjinj të mëdhenj (Video)

Nuk e dijmë saktësisht si e ka emrin ky hoxhe dhe ku është thënë kjo në cilën xhami miërpo ky “ders” është kryevepër e hoxhallarëve. “”Në xhenet ka shpendë dhe ti i sheh duke fluturuar,dhe nëse të shkon mendja që ta hash ai nderpret fluturimin dhe t’vjen i pjekur!! Në xhenet bën gjithë ditën marrëdhenie intime dhe nuk ndjen lodhje,në xhenet ka edhe treg pra bëhet biznes””. kliko ne reklam per te pare videon….

Read More