LAJMI I FUNDIT: 13-vjeçarja vari veten në pyll, arsyeja do ju shokojë (Video)

Nje vajz 13 vjeqare vari veten ne pyll pasi dashnori i saj e kishte trathtuar.Mediat shkruajn se vajza ishte e bindur se njerzit nuk e donin.

Pasi i ati e shpalli te humber vajzen, dikush e gjeti ne pyll ne mengjes tjeter.

Vetvrasja e vajzes eshte shkakruar nka ndarja e me djalin duket se i ka ardhur namaje te hundes nga sjelljet e vajzes.

Babai i vajzes i shqetuar ne ora 11 mer policin te mbremjes duke then se vajza eshte humbur dhe nuk ishte kthyer ne shtepi.Kerkimet vijuan deri neser edhe kur ishte gjetur e varur ne pyll shkrun infozzone.com

Klikoni ne reklam per te shikuar videon:

Related posts