E pabesushme: Gjyste Vulaj tregon me kë e tradhëtoi bashkëshortin ?!

Mbrëmjet ku këndon Gjystja janë ndër ato që mbahen mend dhe mbesin si kujtimet më të bukura. Pavarësisht angazhimeve të shumta, ajo gjithmonë gjen kohë për familjen dhe kujdesin për veten, ndërkaq bashkëshortin e saj njëkohësisht e ka edhe shpkubn më të mirë. Për jetën e saj private është shkruar edhe më herët, por Gjystja gjithmonë ka treguar shumë stabilitet edhe pse një këngëtare e zonja dhe me shumë angazhime. I vetmi rast ku ajo “e tradhtoi” bashkëshortin, ishte festa e halloween vitin e kaluar, dhe hiç më pak as…

Read More

Kallashi e tepron, publikon video duke bërë seks më një mashkull(VIDEO)

Kallashi apo Donjeta Kosumi njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale. Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një foto gjatë raportit seksual me një mashkull. Nuk dihet me siguri nëse është Kallashi apo jo femra në foto, por në dixhiturë ajo nuk ka lënë asnjë shënim për të qartësuar peronazhet. Shiko videon duke klikuar ne reklame: /

Read More

LAJMI I FUNDIT: 13-vjeçarja vari veten në pyll, arsyeja do ju shokojë (Video)

Nje vajz 13 vjeqare vari veten ne pyll pasi dashnori i saj e kishte trathtuar.Mediat shkruajn se vajza ishte e bindur se njerzit nuk e donin. Pasi i ati e shpalli te humber vajzen, dikush e gjeti ne pyll ne mengjes tjeter. Vetvrasja e vajzes eshte shkakruar nka ndarja e me djalin duket se i ka ardhur namaje te hundes nga sjelljet e vajzes. Babai i vajzes i shqetuar ne ora 11 mer policin te mbremjes duke then se vajza eshte humbur dhe nuk ishte kthyer ne shtepi.Kerkimet vijuan deri…

Read More

Aksident i tmerrshëm / Humbin jetën baba, nënë e bijë, ja emrat

Tre anëtarë të një familje nga Kërçova kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 19 në dalje të Gostivarit. Sipas policisë, dy makina janë përplasur direkt edhe atë njëra e tipit Mercdedes me targa malazeze dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit,në të cilën jetën e kanë humbur,babai 61-vjeçar me inicialet GJ.S,nëna 56 vjeçare me inicialet R.S. dhe vajza me inicialet A.S. e moshës 28 vjeçare,njofton TetovaSot. Shoferi me inicialet N.S. nga Kërçova i moshës 30-vjeçare me lëndime është dërguar në qendrën…

Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes tragjikisht kengetari i njohur (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur Françesk Radi ka vdekur sot pasdite, në moshën 67 vjeçare pas një sëmundje të rëndë. Këngëtari është raportuar të ketë qenë i shtrirë për një kohë në Qendrën Spitalore Universitare “ Nënë Tereza”, në Tiranë për shkak të një hemorragjie cerebrale. Françesk Radi ka qenë ndër emrat më të njohur të muzikës së lehtë përgjatë viteve të 80-ta dhe 90-ta,me c ‘rast arti shqiptar sot ka pësuar një humbje shumë të madhe. Me rastin e vdekjes së këngëtarit të njohur shumë artistë dhe këngëtarë kanë ngushëlluar familjen…

Read More

TRAGJIKE: Vdes legjenda e kombtares shqiptare, vdekja e tij ishte shokuese (VIDEO)

Një nga emrat më të njohur të futbollit shqiptar i ka dhënë fund jetës,duke u hedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte. Ngjarja tragjike ka ndodhur në lagjen nr.2 në Korçë, ku ish-portieri i “Vllaznisë”,Gjergji Kushe vendosi të vetëvritet. Mësohet se ai jetonte i vetëm dhe para se të ndërmerrte aktin ekstrem kishte lënë një letër lamtumire. Gjergji Kushe ka mbrojtur edhe disa trofe dhe është pjesë e brezit të artë të kuqebluve në vitet 1980. Ai fitoi titullin kampion në sezonin 1982-1983 me Vllazninë./// Kliko ne reklam…

Read More

Kjo është vajza që lyp burrë që nuk tradhëton (FOTO)

Kjo gjë do t’iu tingëllojë e çuditshme, por edhe e pabesueshme, por nga njëra anë është më se e vertet. Një vajzë ka postuar një foto në profilin e vetë me mbishkrimin ‘kerkoj burrë që nuk tradhëton’, e ky postim ka marrë qindra postime e komente, ku kishte ndër të ndryshme mendimesh të cilët e pvrkrahnin, por edhe tv cilët e ofendonin./// për ta parë foton dhe vajzën kliko në reklam…

Read More

Kaq e thjeshtë paska qenë! Zbulo me këtë mënyrë se kush të telefonon me privat (Video)

Të gjithë bezdisemi nëse na telefonojnë pa numër. Dikush,i cili nuk ka as emër dhe as figurë,por që i bie telefonit tuaj dhe ju jeni në dilemë ta hapni apo të mos e hapni. Jeni i/e interesuar për t’i dhënë fund kësaj situate? Nëse po,atëherë kjo është mundësia juaj. Por si mund ta zbulojmë numrin e telefonit që na bezdis,në qoftë se ai del numër privat në ekranin tuaj. kliko ne reklam per ta pare videon…

Read More

Aleksander Vuçiç pëson aksident të rëndë trafiku, është në gjëndje të rëndë për jetë ! (FOTO)

Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuqiç,sonte ka pësuar një aksident të rënd trafiku shkruan media serbe mega-viesti. Sipas fotove, që kjo media ka publikuar, shihet se çfarë goditje të rënda ka marrë Vuçiqi nga aksidenti i sotëm. Ndonse portali më poshtë e ka cekur në titull se ka video, një gjë e tillë nuk ekziston brenda lajmit. kliko ne reklam per ta pare foton….

Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet Shqipëria, Mbyt veten gazetarja e njohur shqiptare (VIDEO)

Gazetarja dhe shkrimtarja Arlinda Canaj, ditën e djeshme i dha fund jetës duke u hedhur nga lartësia. Kjo ngjarje e rëndë u raportua në Policinë e Tiranës rreth orës 17:10 nga familjarët e 46-vjeçares Canaj, të cilët e raportuan rastin si vetëvrasje. Nga ana tjetër, burime nga Policia thanë se, nga hetimet paraprake, dyshohet se vetëvrasja ka ndodhur në kushtet e depresionit. Arlinda Canaj ishte gazetarja kryesore e portalit “Konica.al”, ndërsa ndër vite ka punuar në disa media të njohura. Canaj ishte e divorcuar, nënë e dy vajzave, njëra prej…

Read More