PREKËSE! Nusja vdes ditën e dasmës, ja reagimi dhëndrrit (Video)

Një përfundim tragjik pati një nuse 23-vjeçare në ditën që supozohej të ishte më e lumtura e jetës së saj. 23-vjeçarja nusj humbi jetën në një aksident të tmerrshëm pikërisht në ditën e dasmës së saj.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Rusi. Nusja po udhëtonte me makinë drejt kishës për t’u martuar, ku po e priste dhëndri. Gjatë rrugës, automjeti me të cilin udhëtonte u përfshi në një aksident të rëndë dhe u shkatërrua tërësisht…
Per me shum klikoni ne reklam per tpar videon tronditse:

Related posts