Ngjarje e rëndë ndodhi në këtë qytet të Kosovës, një person është…

Dy persona janë arrestuar në Klinë, pasi që të njëjtit e kanë sulmuar fizikisht duke e ther me thikë viktimën mashkull të komunitetit ashkali.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.Me urdhër të prokurorit njëri prej të dyshuarve dërgohet në mbajtje, ndërsa, i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt.

per me shume kliko ne reklame

 

/

Related posts