E dhimbshme: Ja kush i vdiq Presidentit Hashim Thaçi (Foto)

Presidenti i Kosovës,Hashim Thaçi,ka marr një lajm shumë të keq.

Atij i ka vdekur njëri prej bashkëpunëtorëve të tij,njofton Gazeta NewBorn.

Thaçi këtë e ka publikuar në rrjetin social Facebook.

Ja postimi i tij:

Me pikëllim mora lajmin për vdekjen e Visar Binishit,një mik dhe punëtor i madh.

Ai kishte trashëguar të gjitha virtytet e babait,Rizait,kirurgut që shëroi ushtarët e UÇK-së gjatë luftës.

Në këto momente të vështira, shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen Binishi./HTH/

kliko ne reklam per ta pare videon..

Related posts